Hor sa na cesty so skvelou desiatou – Nutella B-ready!

Hor sa na cesty so skvelou desiatou – Nutella B-ready!

A je to tu – čas dovoleniek a dobrodružných ciest začína a vy už možno kontrolujete svoje zbalené kufre. Máte v nich naozaj všetko? Aj svoju obľúbenú lieskovo-orieškovú nátierku s kakaom? Nezabudnite, že Nutellu si môžete pohodlne vychutnať kdekoľvek a kedykoľvek v chrumkavej tyčinke Nutella B-ready!

Dopriať si Nutellu uprostred túry aj pri leňošení pri vode nie je s Nutella B-ready žiadny problém. Oblátka vyrobená z rovnakých ingrediencií ako klasické pečivo je plnená Nutellou a naviac chutí ešte intenzívnejšie vďaka krehkým chrumkami. Lahodnú chuť domova tak budete mať s touto praktickou desiatou neustále po ruke.

Nezameniteľná kombinácia lieskovo-orieškového krému a pečiva postaví na nohy nielen vás, ale aj ostatných členov výpravy. Rozdeliť sa môžete o balenie dvoch alebo šiestich tyčiniek a spoločne si pochutiť na unikátnej chuti, ktorú tak dobre poznáte zo svojich raňajok a desiat. Tak si nezabudnite pribaliť lahodnú porciu Nutelly a buďte vždy pripravení spríjemniť si deň – kdekoľvek na svete!

Viac informácií na  http://www.nutella.sk/