Jar je tu: Spálňa plná jarných vzorov

Jar je tu: Spálňa plná jarných vzorov

Tešíte sa už na jar? Privítajte ju tak, ako sa patrí! Pohodlné a šikovné doplnky do spálne od Tchibo vám ponúkajú množstvo možností, ako si rozlúčku so zimou vychutnať naplno. Či už by sa vám hodila nová obliečka, vankúš, originálny kúsok nábytku alebo mnoho iného, nájdete to práve tu.

Kolekciu „Jar je tu: Spálňa plná jarných vzorov“ nájdete v predajniach Tchibo od 11. februára. Pre držiteľov TchiboCard je dostupná online už od 5.2.2019.

Obojstranná posteľná bielizeň
A kto má vždy pravdu u vás doma?:-) Táto 4-dielna súprava obojstrannej posteľnej bielizne pre páry je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý vyrovnáva teploty a dobre saje. Stopercentná bavlna vám zaručí spánok ako na obláčiku. Posteľná bielizeň je so zipsom pre jednoduchšie navliekanie a dostanete ju v štandardnej veľkosti – 2 obliečky na vankúš, každá s rozmermi 90×70 cm a dve obliečky na paplón o rozmeroch 135×200 cm. Neváhajte a oblečte svoje paplóny a vankúše do tejto milej posteľnej bielizne, vďaka ktorej budete vždy zaspávať s úsmevom na tvári. Cena: 44,95 €.

Čalúnené hojdacie kreslo
Hojdacie kreslá nikdy nevyjdú z módy. Doprajte si relax spojený s príjemným a upokojujúcim pohojdávaním sa na kvalitnom kresle vyrobenom z certifikovaného agátového dreva. Čalúnené poťahy môžete pohodlne vyprať v práčke. Navyše sú odolné proti oderu minimálne 20.000 na stupnici martin-dale. Maximálna nosnosť kresla je 120kg a dostanete ho iba online prípadne na objednanie v kamenných obchodoch. Cena: 249 €.

Vešiak na oblečenie
Priestorovo úsporný vešiak na oblečenie vám ponúka taktiež zrkadlo s odkladacou plochou a šiestimi variabilnými kovovými háčikmi, takže svoje veci si môžete odkladať v akej výške chcete. Ideálne riešenie pre menšie priestory, kde je každý kúsok miesta vzácny, ale vhodný je aj ako štýlový doplnok do väčších miestností. Cena: 149 €.

Korková zátka s LED
Veľmi jednoduchá a zároveň pútavá ozdoba. Táto korková zátka so svetelnou mikroreťazou vyčaruje v miestnosti útulnú atmosféru vďaka teplému bielemu svetlu, ktoré vyžaruje. Ohybný drôt môžete použiť v prakticky akejkoľvek fľaši. Šikovný vynález má funkciu časovača a dostanete ho vrátane batérií. Dĺžka mikroreťaze je približne 6 centimetrov. Cena: 7,99 €.

Vodný vankúš irisette®
V tomto vodnom vankúši objavíte jedinečnú kombináciu mäkkosti a opory. Vankúš má vnútornú vodnú komoru a jeho vrchný materiál je vyrobený zo 100-percentnej bavlny. Dostanete ho v rozmeroch 80×40 centimetrov. Neváhajte a doprajte si ten najkvalitnejší spánok. Cena: 39,95 €.

Odkladacia skrinka s priehradkou na rastliny
Prineste do svojej domácnosti inovácie a kvalitu a bývajte v zeleni s dobrým pocitom a čistým svedomím! Skrinka nemeckej výroby upúta najmä priehradkou na rastlinky. Môžete ju však využiť aj ako klasickú odkladaciu plochu  alebo ako priehradku na časopisy. Skrinka pozostáva z 3 zásuviek a 1 dvierok s 2 variabilnými vkladacími policami. Ak sa rozhodnete pestovať v skrinke rastliny, môžete ich pokojne zalievať obvyklým spôsobom. Cena: 269 €.

Rebríkový regál so zásuvkou
Tento regál v tvare rebríka sa bez problémov stane dominantou každej miestnosti. Nie len vďaka originálnemu prevedeniu, ale taktiež pre šikovnú zásuvku, ktorá vytvára tak dôležitý úložný priestor. Pre stabilitu je regál vybavený opornou nohou. Bočné diely a okraje regála sú vyrobené z certifikovaného agátového dreva. Originálny kúsok dostanete v rozmeroch (š x v x h) približne 66 x 185 x 35 cm. Cena: 129 €.