Chrumkavé hranolčeky McCain sledujú najnovšie kulinárske trendy

Chrumkavé hranolčeky McCain sledujú najnovšie kulinárske trendy

Kto by ich nemiloval? Chrumkavé, voňavé, zlatožlté hranolčeky s vynikajúcou zemiakovou chuťou. Reč je o hranolčekoch McCain, ktoré ako prvé priniesli na slovenský trh mrazené hranolčeky do rúry. A odteraz môžete vyskúšať niečo nové! Dve chrumkavé novinky McCain vytvorené podľa najnovších kulinárskych trendov: široké hranolčeky Steakhouse Frites a hranolčeky s chrumkavou šupkou Bistro Style! Pre tú najlepšiu chuť a výnimočný zážitok na tanieri. Viac na www.mccain.sk.

Hranolčeky pre každú príležitosť
Vedeli ste, že spoločnosť McCain bola založená a je stále riadená rodinou McCainovcov? Z kanadského mesta Florenceville sa hranolčeky rozšírili do celého sveta a nie je tajomstvom, že každý tretí hranolček skonzumovaný vo svete je práve McCain hranolček. A práve kvôli skvelej chuti a prvotriednej kvalite získali McCain hranolčeky pečať a diplom Zdravo a chutne a päť ocenení Slovak Superbrands. McCain má prichystané hranolčeky, mrazené zemiakové produkty a pochúťky pre každého a na všetky príležitosti. Stačí si len vybrať a ochutnať.

Steakhouse Frites chutia najlepšie s dobrými priateľmi
Priatelia, pohoda, k tomu chutné jedlo a zážitky na celý život. Súčasným trendom sú nové kulinárske pôžitkárske objavy a mnohí z nás skúšajú s priateľmi spoločné kuchtenie a chutnanie nových jedál. Čo tak niečo nové zo sveta hranolčekov? Pripravte si s priateľmi ochutnávku nových Steakhouse Frites od McCain! Široké steakové hranolčeky sú lahôdka – extra chrumkavé na povrchu a plné skvelej zemiakovej chuti vo vnútri. K tomu výborné dipy a omáčky a nový chutný zážitok je na svete: len tak jesť prstami, tráviť spolu čas a užívať si skvelé chvíle. Steakhouse Frites od McCain sú naladené na vašu vlnu a určite zapadnú do partie medzi vašich priateľov!
Príprava: Hranolčeky Steakhouse Frites iba vysypte rovnomerne na plech a bez pridania oleja pečte v rúre 20 minút podľa návodu na obale.
Steakhouse Frites od McCain: 1,99 € / 650g

 

Výnimočné hranolčeky Bistro Style
Pre všetkých, ktorí majú radi jedinečné zážitky a radi prekvapujú seba alebo druhých, pripravila značka McCain hranolčeky Bistro Style s plnou zemiakovou chuťou a extra chrumkavou šupkou. Nezáleží na tom, či chcete odmeniť seba alebo svojich blízkych, hranolčeky Bistro Style inšpirované najnovšími kulinárskymi trendmi vyčarujú tú správnu a výnimočnú chvíľu, pri ktorej si prídu na svoje chuťového poháriky každého pôžitkára. Hranolčeky Bistro Style od McCain sú chrumkavým zážitkom, ktorý premení aj všedný okamih na jedinečný.
Príprava: Hranolčeky Bistro Style stačí vysypať na plech a bez pridania oleja piecť v rúre 20 minút podľa návodu na obale.
Bistro Style od McCain: 1,99 € / 650g

 

Viac informácií o spoločnosti McCain nájdete na www.mccain.sk.