Nohavice, košele či mikiny z partnerovej skrine? Aj týmito kúskami môžete jednoducho oživiť svoj šatník

Nohavice, košele či mikiny z partnerovej skrine? Aj týmito kúskami môžete jednoducho oživiť svoj šatník

Legendárne boyfriend džínsy a neustále rastúci trend oversize tričiek či svetrov. Už dávno neplatí, že žana musí byť napasovaná v čipkovanom tope s hlbokým výstrihom a elegantných nohaviciach o dve čísla menších na to, aby pôsobila žensky a zmyselne.

Zdroj: Bigstock.com

V módnych časopisoch sa neustále točia články o tom, čo je tento rok in a čo out. Alebo o tom, ktoré časti oblečenia rozhodne potrebujete, či ktoré by ste mali okamžite vyhodiť. Nie je to však celkom jednoznačné, pretože nikdy neviete, kedy sa opäť ozve nejaký samozvaný stylista s názorom, že je ten vyhodený kúsok opäť v móde. Pokiaľ však túžite vniesť do vášho outfitu niečo nové bez toho, aby ste podporovali prevádzky s nezmyselnou “rýchlou módou”, jednoducho stačí siahnuť do partnerovej skrine a “nové” kúsky získate prakticky zadarmo. A ak stále neviete, ako ich správne kombinovať, tu je pár tipov.

Nohavice
Boyfriend strihy na dámskych nohaviciach či rifliach zaznamenali v poslednom období obrovský boom. Čo ale v prípade, keď sa namiesto prechádzky po obchodoch vyberiete na lov do priateľovej skrine? Stačí si z tej svojej vybrať jednofarebné tričko alebo tričko a vysoké lodičky. Pás šikovne stiahnete elegantným čiernym opaskom a vydať sa do ulíc. Alebo len tak na kávu.

Zdroj: Bigstock.com

Mikiny
Mikiny sú večným dôvodom pre partnerské hádky. Pretože tú jeho obľúbenú ste si požičali už pár týždňov dozadu, a ešte stále akosi neplánujete jej návrat ku skutočnému majiteľovi. Predtým, ako nabudúce siahnete po tomto “problémovom” kúsku, vám odporúčam informovať aj vášho proateľa. A pokiaľ ste si mikinu už krvopotne vybojovali, môžeme sa vrhnúť na jej ladenie do celého outfitu.

V tomto prípade dokáže oversize mikina vyzerať dokonale v kombinácii s minisukňou a bagandžami. Celé to môžete ešte doladiť veľkým klobúkom, no fantázii sa v tomto prípade medze nekladú. Naozaj sa tak nemusíte obávať, pretože aj väčšia mikina sa hodí naozaj k čomukoľvek. To isté ale platí aj o pánskych svetroch.

Zdroj: Bigstock.com

Košele
Biela, džínsová alebo army košeľa? Ani pri jednej z nich sa nemusíte obávať celkového výsledku. Pokiaľ si však stále neviete rady, ako s týmto kúskom pracovať aj vo vašom šatníku, lodičky s puzdrovou sukňou alebo skinny džínsami sú stávka na istotu!

Zdroj: pxhere.com

Kabát
Že by ste si od priateľa požičali aj zimný či jarný kabát sa môže zdať na prvý pohľad nereálne. Vedzte však, že pokiaľ nechodíte s chlapom vo veľkosti Shreka, budete vyzerať naozaj štýlovo. Na to, aby ste vyzerali v pánskom kabáte elegantne je dôležitý výber vhodnej kabelky. K tomu všetkému stačí už len tričko, nohavice a vysoké lodičky, a rozhodne sa v dave nestratíte.

Tip: vyskúšajte si požičať aj riflovú bundu, ktorá dokáže byť rovnako dokonalým spôsobom, ako doladiť aj to najfádnejšie oblečenie.

Zdroj: Bigstock.com

Sako
Sako je synonymom elegancie a skvelým doplnkom aj k ležérnejšiemu štýlu. Tričko s potlačou, roztrhané džínsy a správna kabelka s lodičkami. Musíte uznať, že aj v tomto prípade býva výsledok dokonalý.

Zdroj: Bigstock