Problémy vo vzťahu? Skúste diverzifikovať váš sexuálny život

Problémy vo vzťahu? Skúste diverzifikovať váš sexuálny život

Mnohí ľudia v určitom okamihu svojho života začínajú už len s nostalgiou spomínať na začiatok romantického vzťahu s partnerom. Zmyselné dotyky, vášeň a rozkoš sa postupom času stávajú vo vzťahu čoraz vzácnejšími.

V spálni už nie sú zapálené sviečky, čipkované spodné prádlo vám príde zrazu nepraktické a náplňou vašich rozhovorov v posteli sú deti, problémy v práci a finančná situácia. Bežná potreba sa ale z nášho života len tak nevytratí, a pokiaľ je ešte čas, mali by ste sa snažiť svoj intímny život viac diverzifikovať a odlíšiť. Urobiť iným a zaujímavým, tak, aby sa vám znova zapáčil.

Zmeňte prostredie
To je jedna z najlepších rád, ako diverzifikovať váš sexuálny život. Nepodceňujte význam klimatických zmien. Sex na akomkoľvek mieste pomáha pri únave pri práci alebo miernejších formách depresie, a to v každom veku.

Ak spolu žijete už niekoľko rokov, sex sa stal samozrejmosťou, ktorá sa ale postupne zo spálne vytráca. Večer ste unavení a energie na zapálenie novej vášne je málo a vy hľadáte útechu na erotickej zoznamke.

Z času na čas je preto veľmi užitočné ísť niekde spolu a venovať sa čisto len sebe. Nie je nutné vziať si dovolenku a ísť na vzdialený ostrov s bielym pieskom a azúrovým morom. Dokonca aj víkend v malom vidieckom hoteli vám pomôže uniknúť od každodenných starostí a užiť si niečo príjemné.

TIP: Objednajte si Venušine guličky a bude to ešte zaujímavejšie. Ich používaním vám nič nehrozí a rýchlo vďaka nim objavíte možno doposiaľ nepoznané pocity.

Zmeňte interiér spálne
Zmeniť samotný priestor a vybrať sa na dovolenku alebo víkendový pobyt si nemôžu ale dovoliť   všetci. Rodinný rozpočet to jednoducho nedovoľuje. V takom prípade musíte fungovať s tým, čím disponujete. Ale aj malá spálňa sa dá premeniť na exotickú oázu pokoja.

Nie je k tomu nutné robiť zrkadlový strop a kúpiť si rotujúce lôžko – aj malé zmeny v interiéri môžu vyvolať požadovaný efekt. Nebojte sa znovu použiť niekoľko sviečok, kúpte si nové záclony, posteľné prikrývky a posteľnú bielizeň, odstráňte všetko zbytočné a odvádzajúce vašu pozornosť.

Vankúše a umelé kože zvierat, pár doplnkov – napríklad originálne kovové svietniky a drevené plastiky, ktoré dokonale dopĺňajú interiér. Zabudnite na televíziu a zahľaďte sa do očí milovanej osoby, ktorá vám v živote robí radosť a spoločnosť.

TIP: Finančne náročné a nákladné určite nebudú ani erotické pomôcky. Skúste vákuové pumpy, ktoré sa postarajú o mimoriadne silné pocity a emócie, ktorých sa nebudete môcť nabažiť.