Potrebujete rýchlo založiť firmu? Ready made s. r. o. platca DPH je pre vás to pravé!

Potrebujete rýchlo založiť firmu? Ready made s. r. o. platca DPH je pre vás to pravé!

Žijeme v dobe, v ktorej nie je vôbec raritou, že má niekto popri zamestnaní svoj vlastný biznis a snaží sa vybudovať vlastnú firmu. Je to skvelý spôsob ako sa osamostatniť a mať v rukám niečo, čo môžete ďalej rozvíjať a venovať sa tomu naplno. Ak ste už niekedy v živote zakladali firmu, určite viete, že je to beh na dlhú trať. Častokrát musíte bojovať s úradmi, povoleniami, všetko je zdĺhavé a vám už pomaly dochádza trpezlivosť. Počuli ste už o takzvanom Ready made sro platca DPH? Je to spôsob, ako tak trochu obísť byrokraciu v procese zakladania firmy. Ak neviete, o čom hovoríme, čítajte pozorne ďalej.

Čo je Ready made s. r. o. platca DPH a ako vlastne funguje?
Možno ste už tento názov niekde počuli, no stále neviete, čo je jeho podstatou. Ready made s. r. o. platca DPH je firma, ktorá bola inou firmou vytvorená iba s tým účelom, aby ju predala. Je to teda hotová firma, ktorá je zapísaná v obchodnom registri, no nikdy sa žiadnej podnikateľskej aktivite nevenovala. Nemá žiadne záväzky ani pohľadávky a preto je výhodná najmä v tom prípade, ak chcete v rýchlosti uskutočniť nejaký obchod, no na založenie vlastnej firmy nemáte čas. Ako iste viete, založenie firmy si tiež vyžaduje vloženie nejakého imania. Pokiaľ takúto čiastku nemáte k dispozícii, Ready made s. r. o. platca DPH môže byť pre vás to pravé. Pouvažujte nad tým!

Ready made s. r. o. platca DPH môže byť pre vás prínosom
Odkúpenie firmy Ready made s. r. o. platca DPH môže byť naozaj dobrým krokom vo vašom podnikaní. Po odkúpení firmy je možné zmeniť jej obchodné meno a prispôsobiť si ho tomu, v čom budete podnikať. Navyše je to bezpečné, pretože spoločnosti, ktoré sa zaoberajú predajom hotových firiem, firmy zaevidujú do Obchodného registra. Vy si tak veľmi jednoducho môžete overiť, či náhodou daná firmy nemá dlhy a podobne. V súčasnosti je to však už bežný spôsob zakladania spoločnosti a tak sa nemusíte ničoho obávať. Potom už len stačí, aby sa vaša firma Ready made s. r. o. platca DPH rozbehla naplno!

Všetko o Ready made s. r. o. platca DPH nájdete na našej stránke https://www.easystart.sk/.