Plánujte v on-line svete!

Plánujte v on-line svete!

Previesť vaše predstavy o bývaní do reality nebolo nikdy jednoduchšie! S dômyselnými on-line plánovacími aplikáciami a konfigurátormi vás totiž od toho, aby ste sa stali architektmi či dizajnérmi, delí iba pár kliknutí myšou. Pozrite sa s nami, čo všetko vám títo šikovní pomocníci pri plánovaní interiéru umožnia!

Buďte dizajnérom vlastnej kuchyne!
Ak práve premýšľate nad obkladom kuchynskej linky, skúste dať prednosť tradičnému keramickému variantu a zvoliť originálne dizajnové sklo Grafosklo, ktorého vnútorný motív si môžete sami v pokoji vybrať priamo z pohodlia vášho domova! „A ide to úplně jednoducho pomocou nášho J.A.P. konfigurátora, ktorý nájdete na stránkach www.grafosklo.sk. Sem si nahráte fotografiu svojej kuchyne a postupne skúšate, aký motív bude pre Grafosklo medzi vašimi kuchynskými skrinkami ten najlepší,“ vysvetľuje Petr Paksi, obchodný riaditeľ spoločnosti J.A.P. Slovakia, ktorá sa výrobou Grafoskla zaoberá. Nemusíte sa báť, ponuka motívov je naozaj pestrá, pokiaľ by ale predsa len nestačila, môžete zapojiť fantáziu a navrhnúť si svoje vlastné. Grafosklo je navyše do kuchyne ideálnou voľbou, keďže je vyrobené z odolného kaleného skla, ktoré vydrží skutočne i extrémne podmienky. Tak smelo do toho, dizajnérom teraz môže byť skutočne každý!

Majte návrh dvierok vo svojich rukách!
Úplne pod svojou kontrolou môžete mať nielen návrh kuchyne, ale i to, ako budú vyzerať vaše nábytkové dvierka! Stačí využiť bezplatnú on-line aplikáciu Konfigurátor dvierok na webe www.trachea-dvierka.sk, ktorá vám poskytne nástroje k vytvoreniu nábytkových dvierok presne podľa vašich predstáv. „V zrozumiteľnom a intuitívnom rozhraní aplikácie jednoducho zadáte parametre, kakao je výška a šírka dvierok, dekor alebo svoju predstavu o tvare frézovania či presklenia,“ uvádza pán Martin Dusík, vedúci obchodného oddelenia spoločnosti Trachea, najväčšieho českého výrobcu nábytkových dvierok.

Intuitívne on-line aplikácie a konfigurátory pre plánovanie sú teda jasným dôkazom toho, že stať sa na chvíľu dizajnérom či architektom môže byť nielen jednoduché, ale i zábavné!

Materiály boli pripravené v spolupráci so spoločnosťami J.A.P. Slovakia, www.jap.sk a Trachea, www.trachea-dvierka.sk