Letné šumivé osvieženie

Letné šumivé osvieženie

Leto je priam stvorené na príjemné posedenia na záhrade, grilovačky či mestské korzovanie. K tomu patrí aj dobré jedlo a kvalitné nápoje. V spoločnosti Hubert bubliniek si vychutnáte horúce dni skutočne štýlovo. Vyskúšajte nové limitované edície Hubert Club Furmint a Hubert Club Frankovka modrá Rosé.  

Hubert Club Furmint je pripravený z odrody Furmint a už na prvý pohľad zaujme nádhernou žlto zlatistou farbou. Jeho jemná vôňa ľalie, rozkvitnutého orgovánu a ľahký nádych sušených byliniek ešte znásobia pravú letnú atmosféru. Správne vychladený sa výborne sa hodí k ovocným koláčom a ľahkým šalátom.

Hubert Club Frankovka modrá Rosé je pripravený z najznámejšej modrej odrody viniča, Frankovky modrej. Pre toto šumivé víno je typická ovocná chuť a vôňa plná brusníc, ostružín a egrešov. Podáva sa správne vychladený (aj na 4°C), prípadne s kockou ľadu. Výborne sa snúbi s grilovanými špecialitami, zeleninovými a ovocnými šalátmi, rizotom či cestovinami.
Obe limitované novinky sú od 1. júla dostupné v e-shope na www.hubertonline.sk, od 9. júla vo vybraných obchodných sieťach a reštauráciách. Maloobchodná cena je 4,50 Eur.

Ľadový tip: Prinášame vám ľadovú inšpiráciu do horúcich dní. Zamilujte sa spolu s nami do nového trendu pitia sektu, a to v spojení s  obľúbeným radom Hubert Club. Spoznajte Hubert ICE Club! Vložte do pohára 2-3 kocky ľadu, zalejte sektom, potom jemne premiešajte a užite si novú chuť leta.

 

 

 

 

Hubert ICE Club – Osviežujúce trendy koktaily

Aprimint
15 cl Hubert Club Furmint
3 x marhuľa (mesiačik)
4 x lístok mäty
Ľad cca do ¾ pohára
Pohár : na biele víno
Ozdoba : mesiačik marhule, lístok mäty

Príprava : Do pohára vložíme mesiačiky marhule a mätu, doplníme ľadom a zalejeme sektom. Jemne premiešame lyžicou. Ozdobíme marhuľou a mätou a podávame.
Lesná Rosata
15 cl Hubert Club Frankovka modrá Rosé
1 x jahoda
2 x malina
1 x černica
Ľad cca do ¾ pohára
Pohár : na biele víno
Ozdoba : stromček mäty, palička škorice

Príprava : Do pohára vložíme ovocie, ktoré jemne podrvíme lyžicou. Doplníme ľadom a zalejeme sektom. Jemne premiešame lyžicou. Ozdobíme stromčekom mäty a paličkou škorice a podávame.
Tip: namiesto čerstvého ovocia môžete tiež použiť mrazený mix lesného ovocia (cca 4cl)