Šperky a oslnivé doplnky

Šperky a oslnivé doplnky

Kolekcia Šperky a oslnivé doplnky je v predaji od 23. marca 2015 v sieťach obchodov Tchibo a v e-shope pre držiteľov TchiboCard od 18.3.2015.

Náramkové hodinky
Hodinky sú v módnom dvojfarebnom prevedení. Puzdro, korunka a náramok hodiniek sú z ušľachtilej ocele, pozlátené ružovým zlatom. Náramok je zdobený bielymi plastovými prvkami. Strojček je quartzový, minerálne sklo je odolné proti poškriabaniu. Hodinky sú vodotesné do 3 barov. Priemer puzdra je asi 32 mm. Predbežná cena 29,95 €.

Kožený náramok
Náramok je zdobený perlou zo sladkovodného chovu. Tvorí ho osem jednotlivých kožených remienkov a magnetický uzáver z rhodiovanej mosadze. Priemer perly je asi 9 mm, dĺžka náramku 19,5 cm. Predbežná cena 17,95 €. Náramok je možné doplniť koženým náhrdelníkom rovnakého dizajnu za predbežnú cenu 19,95 €.

Súprava ozdobného tetovania
Tetovanie ponúka jednoduchú a rýchlu aplikáciu i odstránenie. Vydrží zhruba tri až päť dní. Znášanlivosť s pokožkou je dermatologicky testovaná. V balení je 68 motívov – na krk, ruky a členky, vrátane návodu na aplikáciu. Predbežná cena 9,95 €.