SWAN CUP 2014 – Majstrovstvá Slovenska v squashi smeruje do finále

SWAN CUP 2014 – Majstrovstvá Slovenska v squashi smeruje do finále

Hľadáte zábavu na víkend? Príďte sa pozrieť do OC Aupark Bratislava, kde sa na špeciálnom sklenenom kurte predstavia najlepší slovenskí squashisti. SWAN CUP 2014 – 18. majstrovstvá Slovenska v squashi prebieha od 5. marca a cez víkend vyvrcholí semifinálovými a finálovými zápasmi. O mužskom a ženskom majstrovi sa rozhodne v sobotu 8. marca 2014, najlepších juniorov spoznáme v nedeľu.

18. majstrovstvá Slovenska v squashi mužov a žien SWAN CUP 2014 sa konajú pod záštitou Slovenskej squashovej asociácie (SSQA). Turnaj začal v stredu kvalifikáciou do hlavnej súťaže, ktorá sa uskutočnila 6. marca. Z 32 mužov a 9 žien postúpila najlepšia štvorica do sobotňajších zápasov, ktoré rozhodnú o celkových víťazoch, ale aj o zisku bronzových medailí. Ženskou favoritkou je naša squashová jednotka Linda Hrúziková, ktorá má možnosť získať už 7. titul. Mužských adeptov na víťazstvo je viac, okrem iného päťnásobný majster SR, Marek Manik.

Cez víkend sa uskutočnia aj Majstrovstvá SR juniorov. V deviatich vekových kategóriách budú súperiť chlapci a dievčatá do 19 rokov. Víťazov spoznáme v nedeľu 9. marca.

Či už squashu holdujete alebo chcete spoznať jeho čaro, tento víkend 8. – 9. marca máte najlepšiu príležitosť. Stretneme sa v OC Aupark Bratislava na jedinečnom sklenenom kurte, ktorý bol postavený špeciálne pre SWAN CUP.