Tipy na vianočné darčeky – TAILOR MADE

Tipy na vianočné darčeky – TAILOR MADE

1. Štýlové manžetové gombíky
Manžetové gombíky sú klasickým doplnkom vďaka ktorému sa ich majiteľ ľahko odlíši od ostatných pánov. Nájdete ich v mnohých variáciách od jednoduchých a konzervatívnych až po exkluzívne a extravagantné, ktoré môžete nazývať šperkami.
Cena: 30€ – 250€


2. Kravaty
Kúpiť kravatu na Vianoce vôbec nemusí byť cliché. Stačí ak vyberiete niečo výnimočné. Vsaďte na najvyššiu kvalitu a výnimočný dizajn, ako napríklad kravaty od Penrose London.
Cena: 113€3. Šály a šatky

Tento štýlový a praktický doplnok poteší a zároveň zahreje. Hodvábne, vlnené, kašmírové, bavlnené, či ľanové. Stačí si prísť vybrať.
Cena: 30€ – 200€

4. Šatka do saka
Nie je vôbec výstrelok. Hodvábna, alebo bavlnená vreckovka dá saku osobitý vzhľad. Môžete ju poskladať do náprsného vrecka saka veľmi formálne, decentne, ale aj kreatívne.
Cena od: 19€

5. Opasky
Opasok je vhodné zladiť s farbou topánok. Ako darček vyberajte opasky, ktoré možno skrátiť na potrebnú dĺžku. Zaujímavým technickým riešením je tzv. automatická spona na opasku, ktorý nemá dierky.
Cena od: 45€

6. Poukaz „na mieru“
Darček v podobe poukazu je skvelým riešením, veď kto vám najlepšie vyberie, ak nie Vy sám J
Na mieru ušitý oblek z látok Scabal alebo Holland & Sherry, či košeľa na mieru bude pre jeho majiteľa určite exkluzívnym darčekom.
Cena: voucher podľa želania
Nájdete v Tailor Made Boutique /www.tailormade.sk