BEPON – Hrejivé novinky na zimu 2013!

BEPON – Hrejivé novinky na zimu 2013!

Zima je už za rohom. Ráno sa zobúdzame do chladných a sychravých dní. Blížiace sa mrazy a nízke teploty síce neovplyvníme, no môžeme sa na ne šikovne pripraviť. „Čaro nadchádzajúceho ročného obdobia si odteraz môžete vychutnať plnými dúškami, pohodlne a hlavne v teplúčku,“ hovorí Michaela Kuzmínová, marketingová manažérka obchodnej siete BEPON. „Okrem novej, štýlovej kolekcie termoprádla, vám BEPON prináša exkluzívnu novinku- vyhrievané podkolienky na batérie, ktoré udržia nohy v teple nepretržite 4 až 12 hodín,“ dodáva.

Najväčším prekvapením a súčasne hitom zimnej sezóny sú revolučné vyhrievané podkolienky. Prostredníctvom zabudovaných výhrevných teliesok dodávajú nohám teplo v intenzite, ktorú si sami regulujete . Vybrať si môžete z troch stupňov vyhrievania, podľa toho potom kumulujú teplo 4 až 12 hodín. „Predstavte si, že každý deň, bez ohľadu na vonkajšie mrazivé podmienky, pociťujete intenzívne hrejivé teplo na nohách,“ hovorí Michaela Kuzmínová.

heat_sock_set

Okrem funkcie vyhrievania obsahujú podkolienky takzvané technické zóny, ktoré svojím spevnením nohy chránia a zároveň z podkolienok robia ideálny doplnok pre obľúbené zimné športy, akými sú lyžovanie, či snowboarding. Vlhkosť je pritom efektívne odvádzaná vďaka polypropylénu. Regulátor tepla na nohe netlačí a ergonomické tvarovanie sa postará o zdravú polohu klenby a chodidla. Vy si tak môžete naplno vychutnať zábavu s deťmi pri sánkovačke či lyžovačke alebo varené vínko na vianočných trhoch s priateľmi. Pri štandardnom používaní baterky a praní v rukách majú životnosť ako každé iné termo ponožky.

K povinnej zimnej výbave tiež neodmysliteľne patrí kvalitné termoprádlo. Dokáže udržiavať optimálnu telesnú teplotu a pri športe, či zvýšenej fyzickej námahe účinne odvádzať vlhkosť od tela. Údržbu prádla výrazne zjednodušuje jeho extrémne rýchle schnutie. Vysoká funkčnosť materiálov si však väčšinou vypýtala daň v podobe neatraktívneho vzhľadu termoprádla. Ten je však už minulosťou! BEPON prináša svojim zákazníkom štýlovú kolekciu termoprádla, ktorého dizajn nezostal svojej funkčnosti nič dlžný. „Nemusíte robiť kompromisy,“ hovorí Michaela Kuzmínová, „môžete si dopriať špičkové vlastnosti funkčných materiálov a vyzerať pritom stále atraktívne. Vybrať si môžete zo širokej škály efektných farieb, vzorov a strihov. Skrývanie termoprádla pod oblečením je odteraz minulosťou,“ dodáva na záver.