Zdravý spánok s biotermickým matracom thermo and life

Zdravý spánok s biotermickým matracom thermo and life

Zamýšľali ste sa niekedy na tým, prečo je pre nás slnečné žiarenie také príjemné? Prehrieva nás a napĺňa energiou. Ľudské telo tiež vyžaruje teplo. Je to časť žiarenia zhodná so slnečným žiarením.

Biotermický matrac thermo & life dokáže toto vyžarované ľudské teplo akumulovať a vyžarovať späť. Pociťujeme pritom príjemné teplo. Toto teplo je pre nás nielen príjemné, ale má aj ozdravné účinky. Pozitívne stimuluje náš organizmus. Zlepšuje prekrvenie, látkovú výmenu a urýchľuje regeneráciu.

Zlepšenie látkovej výmeny znamená pre náš organizmus lepšie vyživovanie orgánov a tkanív, ale aj rýchlejšie zbavovanie sa toxínov. Spanie na takomto matraci prináša pokojný spánok a rýchlejšie načerpanie energie. Oddýchnutý a zregenerovaný organizmus lepšie odoláva vírusom a baktériám.

Optimálna teplota v miestnosti na spanie by mala byť 16-17°C. Ak zvýšime teplotu v miestnosti len o 1°C, zvýšime celkové náklady na kúrenie približne o 6%. Vyššia teplota v miestnosti znamená väčšie náklady na kúrenie, ale aj väčšie riziko vzniku zdravotných problémov. Trpia najmä dýchacie cesty. Teplý suchý vzduch vysušuje sliznice a oslabuje náš organizmus.

Pri chladnejšom vzduchu v miestnosti (16-17°C) nám takéto riziká nehrozia. Spať v chladnejšej miestnosti a nepociťovať cez noc nepríjemný chlad, ale príjemné teplo nám umožní biotermický matrac thermo & life. Pritom nie je nutná žiadna výmena matraca. Pomocou gumičiek ho ľahko umiestnite na váš matrac. Je ho možné prať a úsporne skladovať.

Biotermický matrac thermo & life je vhodný aj pre deti. Každá matka si pre svoje dieťa želá pokojný zdravý spánok v teplej postieľke. Mnohé matky v noci niekoľkokrát vstávajú a zakrývajú odkopané dieťa. Spaním na biotermickom matraci thermo & life dieťaťu nehrozí riziko podchladenia, ani nebezpečenstvo prehriatia. Biotermický matrac thermo & life vracia len toľko tepla, koľko organizmus uvoľní. Používaním biotermického matraca zabezpečíte zdravý a spokojný spánok sebe aj dieťaťu. Zároveň podporíte jeho obranyschopnosť.

viac na: http://www.teplovposteli.sk/