Darujte pod stromček chvíle pohody pri šálke obľúbenej kávy a čaju

Darujte pod stromček chvíle pohody pri šálke obľúbenej kávy a čaju

Radostné, čarovné a láskyplné. Iba jediné sviatky v roku majú toľko prívlastkov – VIANOCE. Okrem sviatočnej atmosféry sú spojené aj s tradičným obdarúvaním blízkych. Aj vy si každý rok lámete hlavu nad tým ako potešiť svojich milovaných? Máme pre Vás skvelý tip, ktorým urobíte radosť či už priateľom, starým rodičom alebo kolegyni v práci – špeciálne edície darčekových balení čajov a kávy so šálkou alebo čajníkom poteší každého a spríjemní hrejivú atmosféru Vianoc.

Darčekové balenie MISTRAL s čajníkom
Značka prémiových čajov MISTRAL vám prináša v predvianočnom období skvelý tip pod vianočný stromček – darčekové balenie čajov s elegantným čajníkom. Pribalené sú obľúbené kombinácie čajov MISTRAL, z ktorých si každý nájde „to svoje“. Zelený čaj Sencha, Zelený čaj svieža mäta a malina a Biely čaj čerešňa určite poteší pod stromčekom každého milovníka kvalitného čaju.
Maloobchodná odporúčaná cena: 7,99 EUR

Darčeková kazeta obľúbenej kávy so šálkou
Darujte mamám, kamarátkam či priateľovi pod stromček chvíle pohody s ich obľúbenou kávou Extra špeciál so šálkou. Zrná 100% arabiky ponúkajú vyváženú chuť plnú harmónie. Čaro Popradskej kávy Extra Špeciál Vám prináša potešenie už od roku 1955, kedy vznikla originálna receptúra. K Vianociam výrobca pripravil pre milovníkov kávy limitované darčekové balenie Popradskej kávy Extra Špeciál s krásnym červeným hrnčekom. Hrejivú atmosféru Vianoc si vychutnáte v každej šálke. Vašich blízkych a priateľov takýto darček určite milo poteší.
Maloobchodná odporúčaná cena: 3,49 EUR
Popradska kava so salkou

Darčeková kazeta exkluzívnych wellness čajov
Pre milovníkov wellness čajov pripravila značka Popradský Medzi telom a dušou výber šiestich exkluzívnych kombinácií bylín a ovocia pre každú chvíľu dňa. V tomto darčeku potešíte čajmi ako Prílev energie, Pozitívna myseľ, Šálka imunity, Relax a uvoľnenie, Sladké sny a Večná mladosť. Vyvážená kombinácia pre harmóniu tela a duše ako stvorená. Príjemným spestrením je aj obal vo forme elegantného boxu s priehľadnými priečinkami, ktorý sa stane ozdobou každej domácnosti.
Maloobchodná odporúčaná cena: 3,39 EUR
Popradsky wellness kazeta cajov

Darčekové balenie MISTRAL s elegantnou šálkou
Značka exkluzívnych čajov MISTRAL prichádza v predvianočnom období s edíciou darčekového balenia čajov so šálkou. Doprajte svojim blížnym chvíle luxusu s Bielym čajom Mango a Jazmín a Bielym čajom Mandarínka. Biely čaj je považovaný za „šampanské“ medzi čajmi. Má vysoký obsah antioxidantov, ktoré udržujú pleť dlhšie mladú a sviežu. Všetko je zabalené v atraktívnom obale s elegantnou šálkou, takže sa už nemusíte trápiť so špeciálnym „vianočným“ balením.
Maloobchodná odporúčaná cena: 3,49 EUR
MISTRAL darcek so salkou

Darčekové balenie Medzi telom a dušou s elegantnou šálkou
Limitovaná špeciálna edícia darčekového balenia obsahuje obľúbené wellness čaje MEDZI TELOM A DUŠOU. S čajom „Večná mladosť“ si pomocou darov prírody ako je biely čaj, mäta a guarana s množstvom antioxidantov udržíte vitalitu a sviežosť. Čaj „Šálka imunity“ vám zase pomôže úspešne „bojovať“ s nástrahami sychravého zimného počasia. V každom balení nájdete aj praktickú šálku s elegantnou potlačou. Všetko je zabalené v atraktívnom obale, takže sa už nemusíte trápiť so špeciálnym „vianočným“ balením.
Maloobchodná odporúčaná cena: 2,99 EUR
Popradsky wellness so salkou

MISTRAL Selection kazeta White&Green
Ak hľadáte vhodný darček pre kamarátku, kolegyňu či babičku, kazeta MISTRAL Selection White and Green je zaujímavým tipom. Spojenie šiestich exkluzívnych zmesí bielych a zelených čajov prináša pestrosť chutí a ich vôňa vytvorí tú správnu atmosféru s každou šálkou. Doprajte Vašim blízkym harmonickú chuť prírody pre osvieženie tela i mysle s dávkou antioxidantov pre zdravie. Príjemným spestrením je aj obal vo forme elegantného boxu s priehľadnými priečinkami, ktorý sa stane ozdobou každej domácnosti.
Maloobchodná odporúčaná cena: 3,59 EUR
MISTRAL kazeta White and Green

MISTRAL Selection kazeta
Značka prémiových čajov MISTRAL prináša pre všetkých milovníkov čajov špeciálnu limitovanú edíciu kazety MISTRAL Selection. Je ideálnym darčekom na každú príležitosť. Či už vaši blízky obľubujú ovocné čaje plnej harmonickej chuti alebo osviežujúci zelený čaj, každý si príde na svoje. Príjemným spestrením je aj obal vo forme elegantného boxu s priehľadnými priečinkami, ktorý sa stane ozdobou každej domácnosti.
Maloobchodná odporúčaná cena: 3,59 EUR
MISTRAL kazeta SelectionInformácie o spoločnosti Baliarne obchod, a.s. Poprad:
Spoločnosť Baliarne obchodu, a.s. Poprad je najväčším výrobcom a spracovateľom kávy a čaju na slovenskom trhu. Spoločnosť so 100% slovenským kapitálom pôsobí úspešne na trhu už viac ako 55 rokov a zamestnáva 290 zamestnancov v dvoch výrobných závodoch v Poprade a v Spišskej Belej. Baliarne obchodu Poprad si dlhodobo udržiavajú vedúcu pozíciu na trhu kávy so značkami ako Popradská káva Extra špeciál, Brasil, Colombia, ako aj na trhu čaju. Spoločnosť ponúka široký sortiment čiernych, zelených, ovocných, bylinných a wellnes čajov pod klasickými značkami ako Popradský čaj, Pigi čaj či pod prémiovými značkami MISTRA a MEDZI TELOM A DUŠOU. Ročná produkcia spoločnosti predstavuje 3000 ton kávy a 600 ton čaju.