Kompaktný parný generátor Bosch Sensixx’x DI90 je rýchly a výkonný ako parná stanica

Kompaktný parný generátor Bosch Sensixx’x DI90 je rýchly a výkonný ako parná stanica

MotorSteam: pre permanentný intenzívny parný výkon zásluhou inteligentného motora
SteamOnDemand: sami rozhodnete, kedy a ako dlho budete naparovať
i-Temp: zásluhou ideálneho nastavenia teploty a pary na všetky žehliteľné materiály už nemusíte bielizeň pred žehlením triediť

Prichádza nová výkonná sila na vašu bielizeň. Kompaktný parný generátor Bosch Sensixx’x DI90 je ideálnym riešením pre každého, kto často žehlí, chce dosiahnuť dokonalosť, a pritom nemá dostatok priestoru na parnú stanicu. Tajomstvo prvotriedneho výkonu žehličky spočíva v zabudovanom motore, ktorý zvyšuje výkon pary. Zásluhou sily MotorSteam preniká para hlboko do látky a vaše oblečenie tak bude za chvíľku hladko vyžehlené. Lepšie sa žehlia aj hrubšie materiály – pri väčšine bielizne na dosiahnutie skvelého výsledku stačí vyžehliť len jednu stranu, pretože stály parný výkon až 45 g/min. prenikne cez látku až na druhú stranu. Aj nepoddajné záhyby ľahko vyžehlíte zásluhou dodatočného parného rázu 200 g/min. Ušetríte tak svoj drahocenný čas.

Naparovať či nenaparovať
Fakt, že máte paru vždy poruke, neznamená, že ju musíte zakaždým používať. Zásluhou funkcie SteamOnDemand môžete sami rozhodnúť, kedy a ako dlho by mala žehlička Sensixx’x DI90 vydávať paru – stačí stlačiť tlačidlo umiestnené vhodne pod rukoväťou a funkciu pary zapnúť alebo vypnúť. Množstvo pary navyše môžete regulovať. Ak nastavíte paru na stupeň „eco“, môžete usporiť až 25 % energie a 35 % vody v porovnaní s nastavením pary na stupeň „max“. Transparentný zásobník na vodu má objem až 400 ml, nemusíte sa teda obávať, že vám prívod vody rýchlo vyschne.

Pohodlie a ochrana
Tri špeciálne funkcie robia zo žehlenia neuveriteľne jednoduchú a navyše superrýchlu činnosť. Prvá z funkcií je šikovné nastavenie teploty i-Temp Advanced, zásluhou ktorého už nemusíte bielizeň pred žehlením triediť. Jediné nastavenie teploty a prívodu pary je vhodné na všetky žehliteľné materiály – syntetické vlákno alebo hodváb, bavlnu či ľan. Ďalšou špeciálnou funkciou je AntiShine, ktorá uľahčuje žehlenie citlivých a tmavých materiálov a znižuje tvorbu nežiaducich lesklých škvŕn. Zásluhou tejto funkcie už netreba nasadzovať špeciálny ochranný poťah žehliacej plochy alebo preventívne vkladať kus látky medzi žehličku a žehlený odev. Inteligentná žehliaca plocha CeraniumGlissée so systémom Advanced Steam pre lepší výsledok žehlenia predstavuje tretiu špeciálnu funkciu. Hladko kĺže po materiáli a odovzdáva silný výkon s príkonom až 2400 W žehlenému odevu bez akéhokoľvek trenia a poradí si tak so všetkými druhmi textílií. Inovatívne usporiadanie parných kanálikov, ktoré umožňuje optimálne distribuovať paru tromi zónami, zaisťuje neuveriteľnú kĺzavosť.

Jednoduchá manipulácia a doživotná záruka servisu

Aj pri manipulácii so žehličkou stojí v centre pozornosti komfort jej používania. Kompaktný parný generátor Bosch Sensixx’x DI90 je dokonale vyvážený a neváži viac ako parná žehlička. Preto s ním možno žehliť aj dlhší čas bez toho, aby ste sa jeho používaním unavili. Kábel dlhý 2,5 m a 360° otočný kĺb ponúkajú množstvo priestoru na manévrovanie. Funkcia štvornásobného čistenia 4AntiCalc znižuje potrebu čistenia a údržby na minimum a špeciálny odvápňovací prípravok, ktorý rýchlo uvoľní a vypláchne zvyšky usadenín a zaistí dlhú životnosť spotrebiča.

Kompaktný parný generátor Bosch TDI 902431E Sensixx'x DI90

Kompaktný parný generátor Bosch TDI 902431E Sensixx’x DI90
Farba: biela/zelená
Príkon: max. 2400 W
Cena: 119,24 €*
* Odporúčaná maloobchodná cena výrobcu. Táto cena je len orientačná, konečnú cenu produktu stanovia jednotliví predajcovia.