Majte jasný prehľad – s novou indukčnou doskou Siemens EH 675FB17E

Majte jasný prehľad – s novou indukčnou doskou Siemens EH 675FB17E

Správne rozhodnutia vyžadujú presné informácie. Ak chcete mať jasný prehľad o spotrebe energie pri varení, budete nadšení novou indukčnou doskou Siemens EH 675FB17E. Vďaka prvému displeju s ukazovateľom spotreby energie ihneď na varnej doske po dovarení zistíte, koľko elektriny ste skutočne spotrebovali. To vás naučí variť úspornejšie a udržiavať nastavenie teploty počas varenia čo najviac stabilné. S novými funkciami bude navyše obsluha varnej dosky omnoho jednoduchšia.

Indukčná varná doska Siemens EH 675FB17E je na trhu priekopníkom. Okrem toho, že má nové užitočné funkcie, výrazne zjednodušujúce jej samotné použitie, ponúka varná doska novinku, ktorú ocení predovšetkým ten, kto chce mať jasný prehľad o spotrebovanej energii. Na displeji varnej dosky Siemens EH 675FB17E najnovšie nájdete ukazovateľ spotreby energie, ktorý po každom varení zobrazí presné informácie o tom, koľko elektrickej energie sa od začiatku varenia do vypnutia varnej dosky spotrebovalo. Zásluhou tejto funkcie môžete variť úspornejšie a ušetriť tak aj svoju peňaženku. Skúste napríklad uvariť jedlo v hrnci s pokrievkou a bez nej a na prvý pohľad uvidíte rozdiel…

Naštartujte rýchlo zásluhou funkcie quickStart
Indukčná varná doska Siemens EH 675FB17E sa ovláda pomocou inovatívneho systému touchSlider, ktorý teraz ponúka výrazne viac funkcií ako predtým. S funkciou quickStart môžete začať variť ihneď – stačí aktivovať hlavný spínač, na keramickú dosku položiť hrniec a senzory automaticky zistia jeho polohu. Na displeji sa okamžite zobrazí aktívna varná zóna, potom na nej stačí už len ľahkým stlačením nastaviť požadovaný výkon, podobne ako na touchpade notebooku. Jemne pohybujte prstom po teplotnej stupnici touchSlider a nastavte požadovaný stupeň. Dotykom na konkrétnych bodoch stupnice si potrebné nastavenie môžete zvoliť priamo. Teplo možno regulovať v polstupňových krokoch až do maximálneho výkonu 9 – celkovo teda môžete nastaviť sedemnásť stupňov výkonu.

varna doska Siemens EH675FB17E

S funkciou reStart je všetko opäť v poriadku
Ďalším zjednodušením obsluhy varnej dosky je funkcia reStart. Ak dôjde k náhodnému vypnutiu varnej dosky, funkcia reStart zaistí obnovenie celého predošlého nastavenia. To sa môže hodiť napríklad vtedy, keď pri varení cestovín pretečie voda z hrnca a kontaktom s hlavným spínačom deaktivuje celú varnú dosku. Pokiaľ sa potom do štyroch sekúnd ľahko dotknete senzora reStart, všetko vrátite do nastavenia, aké bolo pred prerušením. Všetky varné dosky sa vrátia k zvolenému nastaveniu, dokonca aj časovač bude ďalej počítať minúty, akoby sa nič nestalo.
Indukčné varné dosky Siemens ponúkajú úsporné , rýchle a bezpečné varenie, majú jednoduché ovládanie, ľahko sa čistia a teraz navyše zásluhou ukazovateľa spotreby energie poskytujú jasný prehľad o tom, koľko energie pri ich použití počas varenia spotrebujete.

Sklokeramická indukčná varná doska Siemens EH 675FB17E, 60 cm
Fazetový dizajn
Cena: 1 023,92 €*

* Odporúčaná maloobchodná cena výrobcu. Táto cena je len orientačná, konečnú cenu produktu stanovia jednotliví predajcovia.