V BBC 1 Plus v Bratislave otvorili kaviareň Ebenica coffee and wine s oceňovanou slovenskou kávou

V BBC 1 Plus v Bratislave otvorili kaviareň Ebenica coffee and wine s oceňovanou slovenskou kávou

V kaviarni Ebenica
Rakúska investično-developerská spoločnosť CA Immobilien Anlagen AG (CA Immo), ktorá stojí za projektom BBC 1 Plus, poskytla kaviarni Ebenica coffee & wine lukratívny obchodný priestor o veľkosti 65 m2.

Priestor v budove BBC 1 Plus spĺňa pre majiteľa kaviarne Jána Urbana ako pre majiteľov výrobcu EBENICA coffee Mareka Fajčíka a Romana Krajniaka všetky požiadavky na prevádzku kaviarne, v ktorej bude možné prezentovať a podávať kávu spomínanej značky.

Začali sa jednania, ktoré boli relatívne zdĺhavé a náročné, avšak veľmi profesionálne. Tešíme sa, že otvárame kaviareň práve v prvej zelenej kancelárskej budove BBC 1 Plus. Naša filozofia prinášať to najlepšie svojim zákazníkom sa totiž stotožňuje s filozofiou tejto budovy voči jej nájomníkom, čo sme pocítili aj na vlastnej koži,“ uvádza jeden z majiteľov Ján Urban.

Káva Ebenica má v sebe viacero špecifík. Celý proces výroby má charakter hand-made. Od ručného zberu, cez sušenie zŕn, malosériové praženie až po ručné balenie.

Kvalitu kávy ocenili aj v jednom z najprestížnejších celosvetových hodnotení kávy – americkom Coffee Review, kde získali všetky 3 kofeínové kávy značky EBENICA po 90 bodov. EBENICA sa tak dostala do rebríčka TOP 10 európskych espresso káv. Navyše svojim hodnotením tromfla aj najznámejšie a najobľúbenejšie talianske značky kávy, na Slovensku považované za jedny z najkvalitnejších.

Zákazníci si budú môcť v novej prevádzke EBENICA Coffee & Wine okrem vychutnania kávy a vína, kúpiť balenia kávy aj domov. Ide o spojenie kaviarne a coffee-shopu. V ponuke budú okrem singlových káv a kávových blendov aj kávové špeciality, ako napríklad cibetková káva, považovaná za najdrahšiu a najexotickejšiu kávu sveta.

Mať v kancelárskej budove dobrú a kvalitnú kaviareň je pre našich súčasných nájomcov určite bonusom, ktorý ocenia. Kaviareň nás presvedčila svojou filozofiou a vysokou kvalitou. Určite predstavuje pridanú hodnotu aj pre budúcich potenciálnych nájomcov v BBC 1 Plus,“ uviedol leasingový riaditeľ BBC 1 Plus Radovan Mihálek.

www.ebenica.com a www.bbc1.sk