Už vieme, čo môžete darovať najbližším!

Vložené 16:55 5.12.2016   |   Kategória Knihy a E-knihy

Už vieme, čo môžete darovať najbližším!

Možno si aj vy každý rok lámete hlavu, čo darovať na blížiace sa Vianoce. Áno, kniha je vždy skvelý darček, ale touto urobíte dvojnásobnú radosť. Úžasný nápad, ktorý je hodnotný a spája rodinu: neobyčajné knihy Babička, rozprávaj a Dedko, rozprávaj. V čom sú také netradičné?

Čítaj viac »

K-system prináša vonkajšie žalúzie na solárny pohon

Vložené 15:30 30.11.2016   |   Kategória Iné

K-system prináša vonkajšie žalúzie na solárny pohon

Rušný pracovný i osobný život si žiada domácnosť, ktorá slúži jeho obyvateľom. K-system, významný výrobca a distribútor tieniacej techniky na Slovensku, myslí na komfort svojich zákazníkov. Ako prvá slovenská spoločnosť prináša na trh vonkajšie žalúzie poháňané solárnou energiou.

Čítaj viac »

Dizajnová kuchyňa pod stromček

Vložené 15:20 30.11.2016   |   Kategória Biela a čierna technika

Dizajnová kuchyňa pod stromček

Čo tak svoju starú nudnú kuchyňu premeniť na dizajnové miesto, ktorým sa budete pýšiť? Inšpirujte sa dizajnovými kúskami z kolekcie gorenje Ora-Ïto. Domáce spotrebiče z tejto kolekcie povznesú kuchyňu na nadčasový skvost!

Čítaj viac »

Vycvičili ho. Teraz je z neho špičkový zabijak!

Vložené 11:40 30.11.2016   |   Kategória Knihy a E-knihy

Vycvičili ho. Teraz je z neho špičkový zabijak!

Evan Smoak je tajuplný pán Nikto. Sirota bez minulosti. A teraz sa stáva hrdinom. Najpredávanejší autor New York Times Gregg Hurwitz prichádza s trilerom Sirota X. Evan, čiže Sirota X, žije vysoko nad mestom, v supermodernom byte zabezpečenom špičkovou bezpečnostnou a sledovacou technikou.

Čítaj viac »

Nenaplánovateľné zážitky

Vložené 11:30 30.11.2016   |   Kategória Nápoje

Nenaplánovateľné zážitky

Skutočné zážitky často vznikajú práve vtedy, keď sa na veci pozrieme z iného uhla a dáme šancu niečomu novému. Pre tých, ktorí ostávali verní stále tým istým drinkom, prináša limitovaná edícia ABSOLUT Facet šancu vyskúšať niečo nové - je totiž symbolom nekonečna možností, ktoré môže človek počas noci či jedného večera zažiť. Pretože najlepšie okamihy svojho života si nenaplánujete, no o to viac si ich užijete.

Čítaj viac »

7 tipov na darček pre muža

Vložené 11:30 29.11.2016   |   Kategória Pre mužov

7 tipov na darček pre muža

Vybrať vhodný darček pre muža nie je jednoduché. Muži vždy všetko majú, nič si neželajú, ale predsa sa nájdu darčeky, ktoré potešia každého muža. Sú to praktické darčeky. A nemáme teraz na mysli ponožky ani pyžamo. Prinášame vám niekoľko tipov na darčeky, ktoré sú nielen praktické, ale pomáhajú aj šetriť.

Čítaj viac »

Pepsi prináša ľuďom pravú chuť Vianoc

Vložené 12:25 25.11.2016   |   Kategória Nápoje

Pepsi prináša ľuďom pravú chuť Vianoc

Popredný výrobca nealkoholických nápojov PepsiCo chce tento rok vo svojej vianočnej kampani vyjadriť spojenie s obdobím nabitým skutočnými emóciami, kedy sa ľudia navzájom zbližujú a vychutnávajú si spoločne strávené chvíle. Preto bude v kampani jedným z kľúčových prvkov Pepsi s pravou chuťou koly s cukrom. Kampaň bude realizovaná najmä v BTL, okrem on-line prostredia bude viditeľná aj formou netradičného Pepsi vianočného stromčeku v OD Eurovea.

Čítaj viac »

SÚŤAŽ o knihu Návod na obsluhu šéfa

Vložené 18:00 24.11.2016   |   Kategória Naše súťaže

SÚŤAŽ o knihu Návod na obsluhu šéfa

Napíšte nám na e-mail: najnovsie@najnovsie.sk do 8. decembra 2016 s predmetom mailu Návod na obsluhu šéfa správnu odpoveď na súťažnú otázku: Kto je autorom knižnej novinky Návod na obsluhu šéfa? Dvaja z vás sa stanú majiteľmi knihy v ktorej spoznáte skutočné príbehy mužov a žien, ktorí sa vo svojom zamestnaní dopúšťali osudových omylov, a tým si úspešne hádzali polená pod nohy. Všetkým vám vopred ďakujeme za účasť na súťaži a prajeme VEĽA ŠŤASTIA.

Čítaj viac »

<< Späť | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 .. 278 | Ďalšie >>

Záhrada a BÝVANIE

 

IDEA

 

Kontakt

Najnovsie.sk prevádzkuje spoločnosť
Q-MEDIA
Adresa:
Q-MEDIA, Thurzova 16,
036 01 Martin
Tel.: +421 43 4132926
FAX: +421 43 4132926
E-mail: najnovsie@najnovsie.sk