Darčeky7 tipov na darček pre muža

Vložené 11:30 29.11.2016   |   Kategória Pre mužov

7 tipov na darček pre muža

Vybrať vhodný darček pre muža nie je jednoduché. Muži vždy všetko majú, nič si neželajú, ale predsa sa nájdu darčeky, ktoré potešia každého muža. Sú to praktické darčeky. A nemáme teraz na mysli ponožky ani pyžamo. Prinášame vám niekoľko tipov na darčeky, ktoré sú nielen praktické, ale pomáhajú aj šetriť.

Čítaj viac »

Kreatívne s rozumom

Vložené 17:05 18.11.2016   |   Kategória Pre celú rodinu

Kreatívne s rozumom

Vytvoriť podnetné a motivujúce prostredie pre Vaše ratolesti nie je vždy jednoduché a pokiaľ ide o domáce prostredie nie vždy aj možné.

Čítaj viac »

Splatto! Hra pre všetkých škodoradostných hráčov

Vložené 19.8.2016 12:20   |   Kategória Pre celú rodinu

Splatto! Hra pre všetkých škodoradostných hráčov

Letné hračky majú ďalšieho nového kamaráta. Hra Splatto! od výrobcu spoločenských hier a kariet Piatnik ponúka zábavku s plastelínou pre všetkých od 6 rokov. Hracím princípom pripomína generáciami obľúbené Človeče, nehnevaj sa, no hracie figúrky si každý hráč vymodeluje z plastelíny. Navyše, súperovu figúrku môžete rozpľasnúť a protihráč začína od začiatku.

Čítaj viac »

HRANÍM K LEPŠEJ SLOVNEJ ZÁSOBE

Vložené 20.4.2016 11:20   |   Kategória Pre deti

HRANÍM K LEPŠEJ SLOVNEJ ZÁSOBE

Nenechajte sa oklamať presvedčením, že v dnešnej dobe plnej tabletov, počítačov a herných konzolí sú spoločenské hry niečím zastaraným. Boli by ste prekvapení, koľko výhod stolové hry ponúkajú a čo všetko vďaka nim môžete v živote vašich ratolestí zlepšiť. Napríklad motorické schopnosti, postreh a rozsah slovnej zásoby, a to dokonca v niekoľkých jazykoch. Stačí vám na to jedna spoločenská hra.

Čítaj viac »

Investícia, ktorá sa oplatí

Vložené 20.3.2016 17:20   |   Kategória Pre ženy

Investícia, ktorá sa oplatí

Do krásy sa oplatí investovať. Rovnako tak aj do drahých kovov a šperkov, ktoré rokmi svoju hodnotu nestrácajú, ale naopak, ešte viac posilujú. Nazrite preto aj vy do komnaty pokladov klenôt Hematit a vyberte si z nej tie najkrajšie kúsky.

Čítaj viac »

Trendy vo svete zásnubných prsteňov

Vložené 4.3.2016 10:37   |   Kategória Pre ženy

Trendy vo svete zásnubných prsteňov

Ženy snívajú o perfektnom zásnubnom prsteni, ktorý bude nie len trendy, ale vďaka svojmu dizajnu si zachová i nadčasovou krásu. Našťastie veľa zlatníkov na toto prianie myslí už pri navrhovaní dizajnu zásnubných prsteňov a budúce nevesty si tak majú z čoho vyberať.

Čítaj viac »

TIETO HRY PREVERIA VÁŠ POSTREH A STRATEGICKÉ MYSLENIE

Vložené 12.2.2016 19:25   |   Kategória Pre deti

TIETO HRY PREVERIA VÁŠ POSTREH A STRATEGICKÉ MYSLENIE

Spoločenské hry a hry pre deti predstavujú jeden zo spôsobov, ako tráviť čas so svojou rodinou. Známy výrobca spoločenských a kartových hier Piatnik, ktorého viedenská továreň bola založená v roku 1824, prichádza s novinkami, ktoré preverujú jednak postreh a rýchlé reakcie hráčov, ako aj ich strategické myslenie. Hry Speed Cups 2 a Callisto sú určené pre školákov, aj dospelých.

Čítaj viac »

Najkrajší vianočný darček

Vložené 22.3.2015 14:40   |   Kategória Pre celú rodinu

Najkrajší vianočný darček

Život niekedy so sebou prináša rôzne prekvapenia. Ak si už myslíte, že Vás nemôže ničím prekvapiť, tak sa mýlite. Ja som si to tiež myslela, no a vtedy to prišlo...

Čítaj viac »

<< Späť | 1 2 3 4 5 .. 7 | Ďalšie >>

Záhrada a BÝVANIE

 

IDEA

 

Kontakt

Najnovsie.sk prevádzkuje spoločnosť
Q-MEDIA
Adresa:
Q-MEDIA, Thurzova 16,
036 01 Martin
Tel.: +421 43 4132926
FAX: +421 43 4132926
E-mail: najnovsie@najnovsie.sk