Zepter – Revolúcia a inovácia

Zepter – Revolúcia a inovácia

Spoločnosť Zepter Slovakia pôsobí na slovenskom trhu 25 rokov (celosvetovo je to viac ako 30 rokov). Jej výrobky prešli počas tejto doby mnohými zmenami, ale ich hlavnou podstatou je stále podpora zdravia a zdravého životného štýlu. V súčasnosti prináša spoločnosť Zepter na slovenský trh nové inovatívne produkty a vstupuje do novej sféry online biznisu pri zachovaní základného obchodného piliera!

Zepter International je multibrandová nadnárodná spoločnosť, ktorá vyrába a na celom svete predáva exkluzívny, vysoko kvalitný spotrebný tovar. Jeho najznámejším zástupcom sú nádoby Masterpiece Cookware, patentovaný systém určený pre správnu prípravu zdravých pokrmov. Teraz sa Zepter opäť môže pochváliť novým radom skvelých nádob, ktoré šetria čas a energiu, a vďaka ktorým si pokrmy zachovávajú svoje nutričné hodnoty. Tieto funkčné a elegantné nádoby sú nezameniteľnou ozdobou každej kuchyne.

Zepter Slovakia predáva a distribuuje výrobky prostredníctvom vlastnej predajnej siete, exkluzívnych predajní a teraz najnovšie aj na e-shope (https://shop.zepter.sk). Každých 10 sekúnd začne niekde na svete nová prezentácia výrobkov Zepter, a to preto že naša spoločnosť pôsobí vo viac ako 60 krajinách na 5 kontinentoch. Firma Zepter vlastní 8 výrobných závodov vo Švajčiarsku, Nemecku a Taliansku. Rozloha jej obchodných priestorov na popredných svetových adresách predstavuje 320 000 m². Zepter sa pýši svojimi skvele vyškolenými, vysoko motivovanými manažérmi a reprezentantmi, ktorí pracujú na celosvetovej misii zdravia a krásy:
„Žiť zdravo. Žiť lepšie. Žiť dlhšie“.

Spoločnosť Zepter pôsobí niekoľko rokov ako hlavný sponzor radu medzinárodných športových akcií, napríklad majstrovstvá sveta F1 (Monako, Kanada a Brazília), majstrovstvá sveta motorových člnov F1 Powerboat, majstrovstvá sveta a majstrovstvá Európy v basketbale – FIBA, majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji (oficiálny sponzor a sponzor národných tímov) a majstrovstvá Európy v hádzanej.

Dnešná doba je predovšetkým dobou digitálnou a ani spoločnosť Zepter Slovakia nezostáva pozadu a do online sveta vstupuje s unikátnou obchodnou platformou Club Live 100 – každý člen získa zľavu až 30 % z každého nákupu výrobkov a za odporúčanie ďalších zákazníkov až 10 % z hodnoty ich prvého nákupu.

Spoločnosť Zepter prichádza aktuálne na trh s niekoľkými novými výrobkami:

Bioptron hyperpolarizované svetlo

V rámci terapie svetlom Bioptron aktuálne vyvíjame novinku, vďaka ktorej sa terapia posunie           od polarizovaného svetla k hyperpolarizovanému.
Zároveň predstavíme fullerénové filtre, ktoré dopĺňajú ponuku prístrojov Bioptron a výrazne zvyšujú účinnosť svetla. Táto novinka je postavená na báze symetrie v prírode, je patentovaná spoločnosťou Zepter a  vychádza z Nobelovej ceny za chémiu z roku 1996.

Medolight

Prístroj tretej generácie je určený pre terapiu svetlom a pre čo najefektívnejšie liečebné použitie. Kombinácia červených a časti infračervených vlnových dĺžok s ich pulzujúcim dávkovaním vytvára najlepšie podmienky pre uzdravenie, prevenciu a rehabilitáciu.
Medolight využíva inovatívnu metódu, kedy sa svetlo aplikuje na postihnuté miesto zo vzdialenosti 0 – 5 mm, všetka svetelná energia sa tak dostáva priamo do ošetrovanej oblasti, bez toho aby bola utlmená akýmikoľvek rušivými vplyvmi. Tým je zaručené najúčinnejšie pôsobenie na ošetrované miesto aj na celý organizmus.
Svetlo preniká do tkanív a spúšťa celý reťazec biochemických procesov závislých na svetle. Nízka frekvencia pulzujúceho svetla vydávaného prístrojom Medolight obnovuje elektromagnetickú rovnováhu, celkovo posilňuje organizmus a zmierňuje bolesť. Vysoká frekvencia pulzujúceho svetla prístroja naopak uvoľňuje akútnu ostrú bolesť a pôsobí protizápalovo.

Kávovar Ze-Presso

Pripravte si svoju obľúbenú kávu (s naším kávovarom si môžete vychutnať nielen nápoje z rovnomennej kolekcie, ale tiež použiť všetky kapsule vhodné pre kávovary Nespresso, ktoré dostať na trhu), alebo si môžete vychutnať niektorý z našich skvelých čajov. Nový kávovar Ze-Presso pripravuje nápoje pomocou najmodernejších technológií.
Obsluha prístroja je veľmi jednoduchá a bezpečná, a tak jednoduchým stlačením tlačidla pripravíte kávu, čaj a v dohľadnej dobe dokonca aj studený nápoj.

Nové kozmetické rady Zepter

Kozmetika Zepur


Inovatívne receptúry kozmetického radu Zepur Natural obsahujú výhradne 100 %  prírodné,  biologické aktívne účinné látky bez  pridaných umelých konzervantov a syntetických vôní.  Tento rad kozmetických prípravkov, obsahujúci denný a nočný krém, telovú emulziu a krém na ruky, je hypoalergénny a vhodný pre veľmi citlivú, podráždenú alebo suchú pleť.

Kozmetika Young Generation

Nový rad švajčiarskej kozmetiky bol špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o mladú pleť. Účinné látky tej najvyššej kvality vyživia, vyčistia a chránia mladú pokožku. Prípravky  obsahujú organické rastlinné výťažky a vitamíny, ktoré rýchlo regenerujú pleť a vďaka vynikajúcim výsledným účinkom jej prepožičajú zdravý a žiarivý vzhľad. Kompletný rad prípravkov Young Generation predstavuje čistiaci a zmatňujúci krém, micelárnu pleťovú vodu, čistiacu pleťovú emulziu a cool & soft telovú emulziu.