Relax vo vlastnej vírivke

Relax vo vlastnej vírivke

Sú ľudia, ktorí si dokážu najlepšie oddýchnuť doma, preto už roky neboli nikde na dovolenke. Relaxovanie v pohodlí domova je lacné a dá sa praktizovať prakticky hocikedy vo voľnom čase, bez zvedavých pohľadov druhých. Aby ste si aj vy mohli vychutnať domáci wellness, zaobstarajte si napríklad vlastnú vírivku.

Jacuzzi aj pre bežných smrteľníkov
Na dovolenku v luxusnom wellness hoteli si môžeme šetriť aj pol roka, no jediné, čo nám po nej ostane, sú spomienky na nádherný týždeň a prázdna peňaženka. Niekomu sa však toto vôbec nemusí zdať v poriadku, veď prečo by sme si mali regenerovať iba raz ročne? Ak ste sa týmto táborom nechali ovplyvniť aj vy, pravdepodobne uznáte, že nie je nič lepšie, ako si užívať súkromie vo vlastnej jacuzzi kedykoľvek, keď na to máme chuť – po práci, po sychravom dni, v stresujúcom období, po náročnej fyzickej aktivite alebo možno aj cez víkend s partiou kamarátov… Zadovážiť si domácu vírivú vaňu dnes nie je veľký škrt cez rozpočet, najmä keď si uvedomíme, koľko za celé roky investujeme za prchavé momenty, ako sú drahé wellness pobyty. Na trhu s vírivými vaňami je množstvo elegantných produktov, ktoré ozdobia váš interiér alebo exteriér. Samozrejme, že tento druh vane si vyberáme najmä na základe priestorových možností, čomu prispôsobujeme aj jej tvar. Aby sme si relax v jacuzzi užili čo najlepšie, výrobcovia sa snažia neustále pracovať na vylepšovaní svojich produktov a neboja sa ani konzultácií s lekármi. Účinky hydroterapie sa vyzdvihujú už dlhšiu dobu, preto sa okrem dosiahnutia prepracovaného dizajnu výrobcovia vírivých vaní snažia rozvíjať aj systém trysiek, ktorý zabezpečí osobitnú starostlivosť pre každú časť tela. Keď teda domáci wellness, tak poriadny!


Wellness u vás doma
Domáci wellness, to nie je len posedávanie pri sviečkach vo vani napustenej horúcou vodou… Na ešte vyššiu úroveň ho pozdvihnete, ak si na svoju relaxáciu zaobstaráte vaňu, do ktorej sa pohodlne zmestíte aj viacerí. Keď však máte chuť meditovať v tichosti, navštívte domácu vírivku individuálne. Uvoľníte z tela stres, zbavíte sa svalového napätia, zlepšíte si krvný obeh. Všetky vírivky sú prísne testované a certifikované, preto sa nemusíte obávať, že si poškodíte zdravie alebo že technika zlyhá. Počas domáceho wellnessu si môžete zapnúť hudbu, akú  máte radi, užiť si aromaterapiu a osvetlenie umiestnené pod vodnou hladinou, čo najviac oceníte vo večerných hodinách. Na anatomicky tvarovanom ležadle doprajete svojmu telu dokonalú masáž chrbta, stehien aj lýtok, pokojne aj každý deň. Samozrejmosťou je tiež reflexná masáž chodidiel, ktorá vám rozhodne zdvihne náladu. Domáca vírivka má svoje čaro aj z hygienického hľadiska, pretože ju využívate len vy a vaša rodina. Luxusnejšie vírivé vane obsahujú priestor na umiestnenie fliaš, a tak si môžete počas kúpania dopriať čerstvú limonádu alebo pohár šampanského.

photo bigstockphoto.com