Aqualand Moravia oslavuje štvrté narodeniny

Aqualand Moravia oslavuje štvrté narodeniny

Návštevníkom ponúkne umelecké vystúpenia, penovú párty aj majstrovstvá v dojení kravy.

Už štvrté výročie oslávi túto sobotu najmodernejší aquapark v Českej republike – Aqualand Moravia. A k oslavám už tradične pozve aj širokú verejnosť. Narodeninový deň ponúkne vystúpenia tanečníkov, bubeníkov aj gastronomickú šou. Deti sa môžu tešiť na zaujímavé atrakcie alebo si užiť penovú party. Celodenný program spestrí obľúbený moderátor Michal Kavalčík.
Aqualand Moravia patrí už od svojho založenia v tuzemských podmienkach k unikátom. Návštevníkom totiž ponúka nielen množstvo rozličných bazénov, vírivky s termálnou vodou či wellness, ale aj 20 šmýkačiek a tobogánov, vrátane rarity medzi vodnými atrakciami: Abyss a Boomerang. Tento rok sa navyše Aqualand stal ôsmym najnavštevovanejším turistickým cieľom v Českej republike. V Moravskom kraji potom patrí k suverénne najpopulárnejším. „Aqualand Moravia prešiel od svojho založenia veľkým vývojom. Sme radi, že návštevníci neustále rozširovanie a vylepšovanie služieb oceňujú a stále sa k nám vracajú. Aj tento rok im chceme za priazeň poďakovať veľkú narodeninovú oslavou, ktorá začne v sobotu 29. júla už v ranných hodinách a potrvá celý deň, „hovorí Petr Pavlacký, riaditeľ Aqualand Moravia.

Celú sobotu si tak návštevníci areálu budú môcť vyskúšať množstvo zaujímavých aktivít. Pripravený je zábavný animačný program, nafukovacie atrakcie, tetovanie detí zadarmo aj veľká penová párty. Svoje umenie predvedú bubeníci z zoskupení Jumping Drums, tanečníci capoeiry alebo kuchári v rámci gastronomickej show. Starší návštevníci zase ocenia prehliadku latinskoamerických tancov a následný workshop. Veľkým ťahákom programu sú tiež majstrovstvá v dojení kravy. „Simulátor, na ktorom si môžu ľudia vyskúšať dojenie kravy, je v letnej sezóne veľmi populárne. Tentoraz sa tak budú záujemcovia môcť priučiť od tých najlepších v tejto netradičnej disciplíne,“ komentuje Blanka Marková z Aqualand Moravia.

Narodeninové oslavy AQUALAND si nenechajú ujsť ani niektoré české celebrity. Celým dňom bude sprevádzať moderátor Michal Kavalčík, predtým známy ako Ruda z Ostravy. Zábavu si príde užiť tiež bývalá Česká Miss a brnenská rodáčka Lucie Kovandová. Návštevníkov aquaparku však nečaká len zábava, ale i poučenie. Aqualand totiž tento rok spolupracuje s projektom PrsaKoule, ktorý poukazuje na dôležitosť samovyšetrenie v prevencii rakoviny pŕs a semenníkov. Skúsení školitelia tak záujemcom vysvetlí podrobnosti projektu, ale aj poradí, ako samovyšetrenie správne vykonávať.

Veľkolepé narodeniny AQUALAND uzavrú zoznam júlových akcií. V druhej polovici prázdnin sa však návštevníci môžu tešiť na ďalšie zaujímavé udalosti. „Aj august sa v Aqualand Moravia ponesie v duchu cirkusového leta, pripravená je módna prehliadka, dni plné vedeckých pokusov aj špeciálne cirkusové animácie. Koncom augusta sa potom návštevníci môžu tešiť na gastronomické zápolenie troch národov alebo najrôznejšie športové súťaže,“ uzatvára Petr Pavlacký.