Najkrajší vianočný darček

Najkrajší vianočný darček

Život niekedy so sebou prináša rôzne prekvapenia. Ak si už myslíte, že Vás nemôže ničím prekvapiť, tak sa mýlite. Ja som si to tiež myslela, no a vtedy to prišlo… Aj preto som sa rozhodla podeliť sa s Vami o zaujímavý príbeh priamo z môjho života.

Ešte som nemala ani dvadsať rokov, keď ma môj priateľ, s ktorým som sa stretávala len pár mesiacov prekvapil a požiadal o ruku. Hoci som sa na vydaj cítila mladá, nemala som to srdce ho odmietnuť. Od začiatku nášho vzťahu som nepočúvala o ničom inom, len ako o tom, ako veľmi túži mať so mnou rodinu a prežiť so mnou celý život. Bola som šťastná, a aj keď plná obáv, tešila som sa na náš spoločný život. Prvé, čím ma môj budúci manžel prekvapil bola jeho romantická žiadosť o ruku. Zobral ma do luxusnej reštaurácie, kde mal rezervovaný stôl. Ako dôvod tohto pozvania do reštauráciu uviedol, že mi chce v tej reštaurácii niečo zvláštne ukázať. Bolo to divné, ale s pozvaním som súhlasila. Sadli sme si k stolu a čašník nám priniesol jedálny lístok. Vybrali sme sme si a Ja som sa zvedavo otáčala, čo také zaujímavé mi môj partner chcel ukázať. Zrazu si predo mňa kľakol a požiadal ma o ruku. Takmer som spadla zo stoličky. No ešte väčším prekvapením pre mňa bol diamantový snubný prsteň. Samozrejme som súhlasila a jeho žiadosť o ruku prijala.

Potom už všetko nabralo rýchle obrátky. Svadba sa konala už o pár mesiacov a my sme sa hneď po nej nasťahovali do spoločnej domácnosti. Čas odrazu ubiehal strašne rýchlo a Ja som každý mesiac kupovala tehotenský test a dúfala, že sa na ňom objavia dve čiarky. Od svadba prešli už takmer dva roky a mne sa stále nedarilo otehotnieť. Môj manžel bol už z toho zúfalý. Chodili sme po doktoroch, ktorí nám nevedeli povedať príčiny, prečo sa nám nedarí počať dieťa. Skúšala som všetko možné, vrátane internetových rád ako zaručene otehnotnieť. Až jedného dňa som na internete natrafila na tzv. FERTILITY KOUČING . Už dva mesiace po jeho absolvovaní sa mi podarilo otehotnieť. A náš malý uzlíček šťastia som si z pôrodnice doviezla deň pred Vianocami. Bol to ten najkrajší vianočný darček aký som si kedy mohla priať.