Zima v mestskom štýle so značkou COLMAR ORIGINALS!

Zima v mestskom štýle so značkou COLMAR ORIGINALS!

Obľúbili ste si zimné lyžiarske modely značky COLMAR, ktorá je zameraná na najnovšie technológie materiálov? Chcete však byť aj v meste v zime šik? Objavte designovú značku COLMAR ORIGINALS, ktorá je zameraná na mestský štýl. Nová zimná kolekcia je určená pre všetkých trendsetrov
a fashionistov, ktorí vyhľadávajú to najlepšie v móde a milujú taliansku eleganciu a zmysel pre módu. Zimná kolekcia COLMAR ORIGINALS 2014 obohacuje svoje ikonický rukopis o najnovšie trendy tejto sezóny, ako sú nové, nevšedné materiály, potlače, prešívané vzory, a to v rôznych kombináciách a veľkostiach.

DÁMSKE KOLEKCIE:

KOLEKCIA „RESEARCH“ – Skrátka šik
Bundy v štýle College Chic s luxusnými detailmi, ako sú koráliky, kamuflážová potlač či golier z králičej kožušiny.

KOLEKCIA „BRAND NEW“ – Každý deň iná
Je určená všetkým ženám, ktoré sa rady odlišujú a chcú byť každý deň iné. Nové materiály, potlače
a prešívanie sú trendmi tejto sezóny.

DOPLNKY
Teplé čiapky a nákrčníky sú počas chladných mesiacov vítanými doplnkami. Prémiová značka COLMAR Originals ozvláštnila tieto doplnky zaujímavým detailom, skombinovala tak štýl
s komfortom.

PÁNSKE KOLEKCIE:

KOLEKCIA „80’S“ – Milujeme 80-te roky!
Rôzne materiály siahajú od vlny až po strečové látky, ako aj tradičný nylon, ktorý stál na začiatku syntetických vláken a používal sa vo veľkom v osemdesiatych rokoch. Jasné farby odevov pre mužov s prírodnou výplňou a prešívanými vzormi nás vracajú späť v čase.


KOLEKCIA „RESEARCH“ – O krok pred ostatnými

Luxusná kolekcia venovaná tým, ktorí radi experimentujú so štýlom a vyhľadávajú tie najnovšie módne vychytávky – mäkké bundy a vesty z teplého melanžového flísu a vystuženého nylonu.