Raz kečup, navždy kečup

Raz kečup, navždy kečup

Vedeli ste, že sme zažili kečupovú revolúciu? Presné datovanie nepozná asi nikto, ale určite ste boli jej súčasťou aj vy! Ako to vieme? Je to jednoduché: Všakže máte doma kečup aj vy? 🙂 Raz kečup, navždy kečup.

Dnes je totiž kečup neoddeliteľnou súčasťou každej kuchyne, pretože aj to najlepšie jedlo si častokrát vypýta kečupovú bodku! Pridávame ho nielen na špagety, pizzu či do burgera, ale používame ho aj na prípravu hlavných jedál, do marinád či na šaláty. Kečup je všadeprítomný a stal sa dokonca súčasťou niektorých našich rodinných receptov. Kečupujeme skrátka všetci!

Nie je však kečup ako kečup. Ak si radi doprajete pravú chuť paradajok, siahnite po Kečupe Podravka! Receptúra doplnená o kvalitné koreniny a morskú soľ tvorí dokonalú kečupovú chuť, ktorú si budete chcieť dopriať zas a znova! Pre milovníkov jemnej chuti paradajok je ako stvorený Kečup Podravka jemný. Kečup Podravka pikant s chilli a extra pálivý Kečup Podravka jalapeño s mexickými papričkami ocenia vyznávači ostrých jedál. Bez umelých farbív a konzervantov. Kečup Podravka je tu pre všetky vaše kečupové dobrodružstvá! Viac na www.podravka.skkecupuj.podravka.sk.

Hrať sa s jedlom? Dovolené!

Hovorievalo sa: Nehraj sa s jedlom! Pri kečupovaní sa to však mení na: Koniec nudy na tanieri! Však koho by nepotešil kečupový smajlík na kúsku pizze či pečenom mäse? Kečup Podravka však aj pri zábave myslí hlavou: jeho uzáver je totiž navrhnutý tak, aby zabránil nechceným kvapkám na oblečení či obruse. Kečupovanie sa môže začať v plnom prúde a bez obáv!

Kečup v moderných aj rodinných receptoch

Kečup je tak všestranný, že ho používame skoro vo všetkých jedlách a ak sa minie, je to doslova pohroma. Kečupu skrátka nikdy nie je dosť a musí byť stále po ruke. Pre každého z nás je chuť kečupu jedinečná, tak ako aj jeho použitie v moderných jedlách či rodinných receptoch. Všetci sa však zhodneme na tom, že pravá paradajková chuť by mala zostať na prvom mieste. Vedeli ste, že 500 g balenie Kečupu Podravka je vyrobené z 840 g tých najkvalitnejších paradajok? Práve preto si Kečup Podravka zamilujete na prvé ochutnanie. Kombinácia paradajok, vybraných korenín a morskej soli je ako stvorená na klasické aj odvážne recepty. A je jedno, koľko Kečupu Podravka použijete. Hlavne, nech to chutí!

Kečup Podravka jemný: 1,99 € / 500 g

Kečup Podravka pikant: 1,99 € / 500 g

Kečup Podravka jalapeño: 1,99 € / 500 g

Viac na www.podravka.skkecupuj.podravka.sk 

* * *