Nelimituj svoje chute

Nelimituj svoje chute

Bez lásky k dobrému jedlu by to nebolo skrátka ono. Aj z tohto dôvodu vzniklo legendárne Ochucovadlo Podravka, ktoré poznajú všetky generácie! Unikátne spojenie kvalitných korenín a sušenej zeleniny tvorí nenapodobiteľnú a originálnu chuť, ktorou nepohrdnú ani skúsení kuchári. Na Ochucovadlo Podravka sa môžete vždy spoľahnúť!

S Ochucovadlom Podravka zažijete bohatú chuť obľúbených jedál, pretože každé jedno ním vyladíte podľa svojho štýlu. Bez limitov, presne podľa seba a tak, ako to máte radi. A to doslova, nakoľko legendárna limitovaná edícia Podravka do vrecka je opäť na scéne a v žiari reflektorov! Vďaka tejto štýlovej kľúčenke naplnenej Ochucovadlom Podravka môžete dochutiť čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek. Viac na ktvojmustylu-podravka.sk.

Ochucovadlo Podravka 75 g: 0,89 €/ 75 g

Ochucovadlo Podravka 200 g: 1,79 €/ 200 g

Štipka „Podravky“ a skvelé jedlo je na svete

Neobmedzené použitie Ochucovadla Podravka nabáda k najrôznejším kulinárskym dobrodružstvám. Bez limitov a vždy so skvelým výsledkom: vynikajúcou chuťou nových či známych jedál. Polievky, mäso, pečené zemiaky či slané koláče, to všetko chutí so štipkou „Podravky“ ešte lepšie. S Ochucovadlom Podravka mladšia generácia dokonca experimentuje a ochucuje si ním maslový krajec chleba, ba dokonca aj sushi! Čo poviete, vyskúšate? 🙂

Horúca novinka: Podravka do vrecka je späť!

Ochucovadlo na vás však nemusí čakať len v kuchyni na poličke či v komore. Môžete si ho zobrať do sebou a vyladiť každé jedlo k svojmu štýlu kedykoľvek a kdekoľvek! Ako na to? Určite ste už postrehli skvelú správu, ktorá preletela Slovensko – limitovaná edícia Podravka do vrecka je späť! Štýlová kľúčenka naplnená legendárnym Ochucovadlom Podravka je opäť v hre, a to doslova. Môžete ju totiž teraz vyhrať v skvelej súťaži a nielen to: ak budete mať o štipku viac šťastia, získate dokonca výlet do svetoznámej reštaurácie Salt Bae v Londýne! Chcete mať chutnejší život? Kliknite na ktvojmustylu-podravka.sk a zistite viac.

Viac na www.podravka.sk a ktvojmustylu-podravka.sk