Poznáte zemiakové špeciality od McCain?

Poznáte zemiakové špeciality od McCain?

Rodina a spoločne strávené chvíle sú to najcennejšie v živote každého z nás. Viete, že tie najlepšie rodinné rozhovory sa dejú za stolom pri dobrom jedle? Nenadarmo sa hovorí, že láska prechádza cez žalúdok.

Existuje tisíc dôvodov pre stretnutie s rodinou: sviatky, narodeniny či výročia. A sú to presne tie príležitosti, kedy sa chceme blysnúť aj ako skvelí hostitelia. Nielen slávnostne prestretým stolom, ale najmä dobrým jedlom. K elegantnému vzhľadu a vyladeniu chutí obľúbených jedál vám pomôžu McCain pečené zemiaky Golden Wedges Original, zemiaky so stredomorskými bylinkami Mediterrane Wedges a tiež chrumkavé kroketky Kroketten Fest. Jednoduchá príprava, skvelá chuť a vyčarenie slávnostnej atmosféry je pre zemiakové špeciality od McCain hračka. Veď potešiť našich blízkych je potešenie aj pre nás samých.

Pre radosť v detských očiach má McCain pripravené obľúbené zemiakové úsmevy Smiles. Nadýchané smajlíky pripravené zo zemiakovej kaše rozžiaria tváričku aj toho najneposednejšieho malého stravníka.

Pre viac inšpirácií navštívte www.mccain.sk.

Elegantné pečené zemiaky so šupkou

Slávnostný stôl si pýta šarmantné prestieranie, jedlo nevynímajúc. Vsaďte na pečené zemiaky so šupkou od McCain, ktoré sú ako stvorené pre špeciálne príležitosti:

  • Zemiakové mesiačiky Golden Wedges Original
  • Pečené zemiaky so stredomorskými bylinkami Mediterrane Wedges

Zvonku extra chrumkavé a zvnútra mäkké. Skvelá chuť prvotriednych zemiakov a elegantný vzhľad. To všetko zaručí váš úspech v úlohe hostiteľa na každej rodinnej oslave. Pre klasické jedlá zvoľte pečené zemiaky Golden Wedges Original, vyčaria slávnostný nádych každého jedla. Tí, ktorí majú radi chutnú kreativitu na tanieri, určite ocenia chuť a vôňu oregana a rozmarínu, ktorými sú posypané zemiakové mesiačiky Mediterrane Wedges.

McCain Golden Wedges Original: 2,49 € / 750 g, McCain Mediterrane Wedges: 3,49 € / 750 g

Zemiakové kroketky ľahučké ako obláčiky

Chrumkavé McCain kroketky Kroketten Fest pripravené z lahodnej zemiakovej kaše sú ideálne na oslavy a slávnostne prestreté stoly. Skvele sa hodia k hydine, divine alebo rybám a aj bežné jedlo premenia na jedinečné. Rôzne tvary krokiet – guľôčky, valčeky a kornútiky, upútajú pozornosť už na prvý pohľad. Nezameniteľná chuť a chrumkavý povrch každej krokety očaria všetkých hostí. Premeňte jedlo na fantastický zážitok! S nadýchanými kroketkami Kroketten Fest sa vám to podarí.

McCain Kroketten Fest: 3,49 € / 600g

Pre radosť v detských očiach

Zábavné, chutné a plné radosti. Presne také sú zemiakové smajlíky Smiles od McCain, pripravené z tej najjemnejšej zemiakovej kaše. Chystáte pre vaše ratolesti detskú párty? Smiles sú ideálne pre detské menu a sú výborné aj ako samostatný snack, ktorému nik neodolá. Deti milujú objavovať svet v malých radostiach. A Smiles im zaručene vyčarí úsmev na tvári.

McCain Smiles: 1,99 € / 450 g

Viac informácií o spoločnosti McCain nájdete na www.mccain.sk.