Zamilovaný Mixit! Tohtoročný valentínsky bozk je zmyselný, sladký a vonia po červenom ovocí

Zamilovaný Mixit! Tohtoročný valentínsky bozk je zmyselný, sladký a vonia po červenom ovocí

Praha, 12. 1. 2023 – Červené srdcia blednú závisťou, ružové balóniky vypustili vzduch a od závisti vypĺzol aj posledný plyšový macík. Na tohtoročný Valentín prevzali opraty lásky totiž úplne iné darčeky. Prežite sviatok zamilovaných v spoločnosti červeného ovocia v troch podobách, ktoré v Mixit vyšperkovali do dokonalosti. Čerstvo namiešaný mix müsli Elixír z lásky, úplne nové malinové čokohrudky i jahodový bonbón plný celých lyofilizovaných jahôd – tie všetky zvedú nejedno srdce a chuťovú bunku.

Žhavejší ako Mixit pec, tak sa nechaj zviesť

Diamanty sú možno večné, väčšinou ale dostanete (prinajlepšom) jeden a tým to končí. Taký Elixír (z) lásky, to je niečo iné. Tradičné zamilované müsli obsahuje poctivú porciu na mnoho zamilovaných raňajok a s každou ďalšou mištičkou budete chcieť viac. Tango si hodia chrumkavé lyo jahody s malinami, pritancujú aj čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom a na svoju chvíľku čakajú i lupienky a hoblinky jahodovej čokolády. Všetci sa navyše schovávajú pod popraškom z afrodiziakálnej guarany a vyčkávajú, aby mohli rozpútať ohňostroj vášne a chuti.

Elixír z lásky na www.mixit.sk, 550 g za 9,59 €, Zloženie: ovsené lupienky, jačmenné vločky, kukuričné lupienky v bielej čokoláde, kukuričné lupienky, jahodová čokoláda, plátky mandlí, čučoriedky v horkej čokoláde s jahodovým prachom, lyofilizované jahody, lyofilizované maliny, mleté semeno guarany.

Čokoládové vyznanie alebo lásky celá hruda 

Najväčšie poklady sa vždy dômyselne schovávajú vo vnútri a čakajú na objavenie. Malinové čokohrudky to majú rovnako! Prémiová biela čokoláda ukrýva tajomstvo v podobe osviežujúcich mrazom sušených malín s nasekanými mandľami a chrumkavými crispies. Na také vyznanie neexistuje iná odpoveď ako sladké „áno“.

Valentínské hrudky, na www.mixit.sk, 140 g za 7,09 €, Zloženie: Malinové čokohrudky s mandľami (biela čokoláda, mandle, kukuričné lupienky, prášok z lyofilizovaných malín).

Bonbónik na koniec

Čerešničkám na torte odzvonilo, teraz sú v kurze jahody v bonbóne! A tentokrát sme ich usušili mrazom celé. Čakajú na vás krehké ako sebavedomie na prvom rande, ľahké ako vzdušný bozk, ale lahodné a sladké ako oslava diamantovej svadby. Skrátka 40 g nefalšovanej jahodovej lásky v originálnom darčekovom balení.

Valentínský bonbón jahoda, na www.mixit.sk, 40 g za 5,79 €, Zloženie: lyofilizované jahody.

Kedy inokedy sladko zhrešiť, keď nie na Valentína?