Ušetrite svoj čas i spotrebu vody pri upratovaní s novinkou Vileda Jet Clean

Ušetrite svoj čas i spotrebu vody pri upratovaní s novinkou Vileda Jet Clean

Predstavte si vysávanie a umývanie podlahy v jednom kroku. Zdá sa vám to nereálne? S elektrickým vysávačom a mopom od Viledy to zvládnete rýchlo a hravo. Vileda Jet Clean vďaka svojej multifunkčnosti zvláda až tri úlohy naraz. Vysáva, umýva a zároveň podlahu suší.

Elektrický mop a vysávač v jednom Vileda Jet Clean dôkladne vysaje a vyčistí všetky typy tvrdých podláh, či už sú to dlaždice, parkety, lino alebo laminátové podlahy. Za minimum času odstráni všetky nečistoty vrátane prachu, drobných omrviniek, až po zaschnuté odolné škvrny či mastnotu.

Pre zabezpečenie maximálnej čistoty disponuje Jet Clean dvomi separátnymi nádržkami na čistú a špinavú vodu. Vďaka tomuto systému je vaša podlaha umývaná od začiatku do konca len s čistou vodou.

V porovnaní s bežným mopom vám Jet Clean ušetrí nielen čas, ale aj spotrebu vody, a to až o 80 %. V rámci hlavice sú rozložené trysky tak, že zabezpečujú rovnomerné navlhčenie podlahy, vďaka čomu si špeciálny valček z mikrovlákna pri 2800 otáčkach za minútu ľahko poradí aj s tými najodolnejšími nečistotami.

So sedemmetrovým káblom sa jednoducho dostanete všade tam, kam len budete potrebovať. Použitie je veľmi jednoduché. Pohybom vpred vysávate nečistoty a zároveň umývate podlahu. Pohybom dozadu prístroj nasáva prebytočnú vodu, vďaka čomu je podlaha nielen čistá, ale aj suchá.

Urýchlite si upratovanie s Vileda Jet Clean, ktorý zakúpite od 182

Pre viac informácií navštívte www.vileda.sk