Večerné pohostenie dostáva nový rozmer: Mixit ponúka chrumkavé lyofilizovanej syry

Večerné pohostenie dostáva nový rozmer: Mixit ponúka chrumkavé lyofilizovanej syry

Raňajkový i desiatový expert Mixit ani tento rok na Vianoce nezabúda na nádielku v podobe adventného kalendára s 26 okienkami (vážne, to nie je vtip!) ideálneho pre všetkých, ktorí do Štedrého dňa odpočítavajú minúty, aj pre tých, ktorí už niekoľko rokov nezažili poriadne tešenie sa na Ježiška. Okrem neho si môžete vybrať hneď z troch orechových nádielok – pre anjelikov, čertíkov a tretej pre svätúšikov!

Polmetrové tešenie sa na Štedrý deň

Viac okienok ako ten od Mixitu nemá žiadny iný kalendár. Mixiťáci tento rok vyrobili polmetrový kalendár s dvadsiatimi šiestimi okienkami, ktorý je zároveň najväčším adventným kalendárom v histórii Mixitu a ide o kombo ich najlepších chutí. A na čo tých dvadsaťšesť dobrôt? Na Mikuláša a na Štedrý deň si môžete vychutnať hneď dvojitú dávku orechovej nádielky, a spríjemniť si tak nekonečné čakanie na ten najlepší deň v roku. V kalendári na vás čakajú okrem iného vtipné kaše, praclíky, granoly, ale aj úplné novinky. Vydajte sa s Mixitom na vianočnú jazdu plnú chutí a držte si čiapky. S týmto kalendárom niet pochýb o tom, že advent je tým najkrajším obdobím roku.

A poslúži aj zjedený – každý z 26 šuflíčkov sa totiž premení (s použitím nožničiek a trochy zručnosti) na postavičku alebo predmet z betlehemu.

Veľký adventný kalendár od Mixitu, 1383 g. Zoženiete na www.mixit.sk za 50,00 €. Jeho presné zloženie je tajomstvo, ktoré odhalia len tí praví maškrtníci. 

To je ale nádielka!

Ako všetci vieme, poslušných obdarováva Mikuláš s anjelom a čert je vždycky nablízku. Táto trojica sa tento rok zastavila aj v Mixite a nechala tu tri rôzne mixy. Mikulášska nádielka je plná typicky vianočného sušeného ovocia (baby figy, medový banán, datle…) a hromady orieškov. Rodinné návštevy či večery pri rozprávkach budú s týmto vianočným mixom na stole ešte príjemnejšie ako kedykoľvek predtým.

Mikulášska nádielka, 400 g, 8,69 €. Zloženie: Sušené datle, medový banán, sušené figy, pražené arašidy, klikva (brusnica kanadská), kešu, mandle, vlašské orechy, sušený physalis, para orechy.

Priam nebeská kombinácia chutí na vás čaká v Anjelskej nádielke, ktorá je plná orechov ochutených a prevoňaných arómou Vianoc – škoricou, klinčekom, badiánom, vanilkou a na jazyku vás pošteklí i chuť karamelu. Vianočná nálada je garantovaná!

Anjelska nádielka, 280 g, 7,89 €. Zloženie: Vianočné orechy z pece, pražené mandle v bielej čokoláde, jadrá mandlí pražené, kakaové vankúšiky, náplň s čokoládovou príchuťou, kokosové plátky, medový banán.

Nádielku tento rok dostanú aj tí, ktorí cez rok robili neplechu. Mixit pre všetkých nezbedníkov totiž vymyslel špeciálnu odmenu v podobe Čertovskej nádielky. Ide totiž o zmes orechov zo samotného pekla! Niektoré oriešky sú zabalené do čokoládového županu, takže pripomínajú ozajstné uhlie. Toto uhlie ale rozhodne nie je len pre tých neposlušných. Tento čertovsky dobrý mix v predvianočnom čase určite oceníte – obzvlášť v období, kedy je ujedanie koláčov zakázané. 🙂

Čertovská nádielka, 400 g, 9,49 €. Zloženie: Mandle v horkej čokoláde s čiernym prachom, lieskové jadrá v horkej čokoláde s čiernym prachom, plátky banánu obalené v mede, vlašské jadrá v horkej čokoláde a škorici, plátky kokosu, mandle (celé), vlašské orechy – jadrá polené, arašidy.

Skrátka či už zháňate nádielku pre anjelikov alebo malých čertíkov, Mixit vás nenechá v štichu!