Nové z Vileda

Nové z Vileda

Ultramat XL Turbo vám vytrie podlahu aj zrak!

Predstavte si, že si čas strávený s upratovaním skrátite na minimum a získate tak viac času na rodinu alebo na svoje koníčky. Zdá sa vám to ako utópia? Vôbec nie! S Ultramat XL Turbo od značky Vileda si s údržbou vašich podláh hravo poradíte!

Tento set uľahčuje, zrýchľuje a zefektívňuje upratovanie všetkých typov tvrdých podláh. Špeciálny návlek umývacej hlavice obsahuje 2 druhy vlákien. Mikroaktívne vlákna vytrú a pohltia mastnotu a šmuhy, zatiaľ čo abrazívne vlákna skvele vyčistia aj zaschnuté nečistoty. Naviac obsiahnuté mikrovlákna odstraňujú viac než 99 % baktérií z vašej podlahy a to len za pomoci vody! A pretože je rozmer hlavice oproti štandardnému Ultramatu Turbo o 20 % väčší, s uprataním podlahy tak budete skôr hotoví.

Trojdielna teleskopická tyč sa dá jednoducho nastaviť do maximálnej dĺžky 125 cm. Vďaka špeciálnemu rotačnému systému žmýkacieho vedra sa už viac nemusíte zohýbať, pretože celý systém je poháňaný jednoduchým šliapnutím na pedál. Tvar žmýkacieho koša bráni vystrieknutiu vody pri žmýkaní a dokonale vyžmýkaný mop tak zanechá vašu podlahu rýchlo suchú a hygienicky čistú.

Ultramat XL Turbo hlavicu môžete bez obáv používať aj v kombinácii s vedrami Ultramax či Ultramat – sú navzájom kompatibilné.

Plochý mop Utramat XL Turbo, ktorý zvíťazil v kategórii „Mopy“ vo Voľbe spotrebiteľov 2020, je k dostaniu od 47,99 eur.

Viac informácií nájdete na www.shop.vileda.sk

—————————————————–

S žehliacou doskou Total Reflect Plus vás žehlenie bude baviť

Extra veľká žehliaca plocha, unikátny poťah, stabilná konštrukcia a ďalšie benefity, ktoré Total Reflect Plus prináša, zefektívni váš žehliaci maratón na maximum.

Žehliaca doska Total Reflect Plus od značky Vileda vás zaujme na prvý pohľad priestrannou žehliacou plochou 130 x 44 cm. Disponuje pohyblivým držiakom káblu žehličky a elektrickou zásuvkou. Najväčšou prednosťou tejto žehliacej dosky je jej poťah, ktorý obsahuje metalizovanú vrstvu, ktorá odráža 100 % tepla a pary späť na žehlenú bielizeň, čo žehlenie výrazne zrýchľuje. Poteší vás aj nastaviteľná konštrukcia od 74 do 97 cm a špeciálna detská poistka, ktorá je praktickou ochranou pred zvedavými deťmi. Prednosti žehliacej dosky Total Reflect Plus uzatvára multifunkčná odkladacia plocha, ktorá je dostatočne veľká, aby sa na ňu vošli aj rozmernejšie žehličky či parný generátor.

K dostaniu od: 72,29 eur.

Viac informácií nájdete na:  www.shop.vileda.sk