Obdarujte príbuzných či seba darčekovou kazetou Vincentka

Obdarujte príbuzných či seba darčekovou kazetou Vincentka

Nová darčeková kazeta je obľúbená

V závere minulého roka uviedla akciová spoločnosť Vincentka na trh novú darčekovú kazetu Vincentka. Bola to posledná vec, ktorá chýbala v portfóliu z prepracovaných obalov k 25. výročiu spoločnosti. Za niekoľko mesiacov sa stala jedným z najobľúbenejších a najkupovanejších výrobkov na e-shope Vincentky. Ide o exkluzívny darček, ktorý sa dá vo všeobecnosti kúpiť tam, kde aj jej predchodkyne, teda v Luhačoviciach takmer v celom meste a na spomínanom e-hospe. V bežnej obchodnej sieti, či lekárňach sa inde v Česku a na Slovensku kúpiť nedá. Od svojich predchodkýň (Vincentka I a Vincentka II) sa nová kazeta líši nielen dizajnom, ale mierne aj obsahom – má navyše Vincentku sprej (a oproti Vincentka I v nej nie je plechovkové balenie Vincentky).

Hovorí riaditeľ Vincentky, a.s. Jan Šumšal: ,,Nová darčeková krabička je nielen štýlová , ale aj veľmi praktická. Všetky produkty, ktoré skrýva, boli starostlivo vybrané tak, aby vytvorili perfektnú kombináciu pre nezabudnuteľný zážitok. Kazeta je navyše vyrobená z vysoko kvalitných materiálov a na prvý pohľad zaujme exkluzívnym a pútavým dizajnom. Toto darčekové balenie je skvelým darčekom pre blízkych, ale aj pre samotného kupujúceho pri každej príležitosti. Ide o originál z prírody, ktorý podporí zdravie a vitalitu. Darčeková kazeta obsahuje starostlivo vybrané 100% prírodné produkty. Od osviežujúcich nosových sprejov, cez účinné pastilky na podporu hlasiviek, až po jedinečné kozmetické výrobky.“

Dodáva, že výrobok je vhodný pre deti od 3 rokov, ale aj pre tehotné a dojčiace ženy. Navyše je k dispozícii na e-shope za výhodnú cenu 449 Kč (cca 18 EUR).

VINCENTKA Darčeková kazeta obsahuje nasledujúce produkty:

VINCENTKA sirup 200 ml

Sirup Vincentka je prípravok obsahujúci rastlinné výťažky zo skorocelu a materinej dúšky v kombinácii s minerálnou vodou Vincentka z prírodného liečivého zdroja.

VINCENTKA Ovocné pastilky 18 ks + VINCENTKA Bylinné pastilky 18 ks

Pastilky Vincentka sú novou formou použitia prírodných solí Vincentka. Obsahujú minerálne soli, ktoré majú priaznivý vplyv na sliznice ústnej dutiny.

VINCENTKA nosový sprej STANDARD 25 ml

Prípravok na liečbu sliznice nosohltanu, ktorý pomáha udržiavať fyziologickú čistiacu schopnosť nosovej sliznice, umožňuje optimálne fungovanie tzv. slizničnej imunity ako primárnej obrany proti infekcii.

VINCENTKA hydratačný krém 75 ml

Kozmetický krém Vincentka obsahuje až 70% koncentrovanej liečivej minerálnej vody Vincentka.

VINCENTKA zubná pasta 95 g

Zubná pasta obsahujúca prírodné minerály, čistí a ošetruje zároveň. Má pozitívny vplyv na sliznicu ústnej dutiny, udržuje zdravý stav ďasien a zabraňuje rozvoju paradentózy.   

https://www.vincentka.cz/e-shop/darkova-kazeta/

Kde dostanete Vincentku a výrobky z nej

Výrobky značky Vincentka sú v  Luhačoviciach k dispozícii nielen v obchodoch na kolonáde, ale prakticky v celom meste a okolí. Predávajú sa v obchodoch so suvenírmi, v drogériách, ale aj na recepciách hotelov a penziónov. Vincentku dokonca pre veľký záujem predáva v 0,7 litrových fľašiach aj samotná akciová spoločnosť Vincentka priamo vo svojej administratívnej budove v Luhačoviciach (Lázeňské náměstí 165), kde je aj plniareň. Podniková predajňa má otvorené od pondelka do piatku v čase 7.00-12.00, 12.30-14.00 hod.

Vincentka sa tu predáva za približne polovicu ceny, za ktorú je možné si ju kúpiť v obchodoch alebo lekárňach na Slovensku i v Čechách. Návštevníci si ju preto odnášajú v celých kartónoch v kufroch automobilov pri odchode z Luhačovíc. Robia tak po skončení liečenia, alebo sa tu zastavia počas návštevy Luhačovíc.

Čo si ešte odniesť z Luhačovíc?

Predovšetkým dojmy z prekrásnej architektúry najvýznamnejšieho slovenského architekta Dušana Jurkoviča a ochutnávky Vincentky priamo z prameňa. Ale okrem toho z kúpeľov je radosť doniesť si domov exkluzívne suveníry, aké bežne nie sú k dispozícii. Z Luhačovíc si návštevníci vozia likér Luhačovická bylinná, Luhačovické kúpeľné oblátky, unikátne kúpeľné poháriky Nectarium a Labuť, vyvinuté špeciálne pre Lázně Luhačovice a predovšetkým minerálnu vodu Vincentku a výrobky z nej.

Viac informácií nájdete na www.vincentka.cz