McCain opäť medzi superznačkami

McCain opäť medzi superznačkami

Spoločnosť McCain bola opäť zaradená medzi významné značky na slovenskom trhu. Už po ôsmy raz získala pečate a diplomy Superbrands, a to v dvoch kategóriách: B2C a B2B.

Značka McCain, pôvodne rodinná kanadská firma, je dnes globálnou spoločnosťou pôsobiacou v 160 krajinách sveta. Ponúka široký sortiment mrazených a chladených produktov a riešení pre retail aj gastro segment. Na slovenskom trhu je dlhodobým lídrom vo svojej kategórii.

Naším cieľom je prinášať na trh zemiakové výrobky prvotriednej chuti a kvality pre každú príležitosť, inovovať náš segment a prostredníctvom širokého portfólia poskytovať našim spotrebiteľom jedinečný zážitok z dobrého jedla. Máme radosť, že naša snaha je oceňovaná nielen lojalitou našich spotrebiteľov, ale aj pečaťou a diplomom Superbrands. Toto ocenenie je potvrdením úspešného rozvoja a dlhodobého zvyšovania hodnoty značky,“ povedala Svetlana Gálová, Sales Retail Manager, McCain Slovakia & Czech Republic.

Ocenenia Superbrands sú každoročne udeľované v takmer 90 krajinách. Do nominácie sa značky neprihlasujú, o ich umiestnení a ocenení rozhoduje viackolový proces s konečným slovom odbornej poroty. Na Slovensku sú ocenenia Superbrands udeľované od roku 2013.

Viac informácií o spoločnosti McCain nájdete na www.mccain.sk.