Praktickí aj štýloví pomocníci

Praktickí aj štýloví pomocníci

Spestrite si jedálny lístok a vychutnajte si doma slané i sladké dobroty. Kuchynskí pomocníci z Lidl-Shopu vám v tom pomôžu.

Pripraví chrumkavé plnené toasty, sladké vafle aj šťavnaté grilované kúsky mäsa. Ak si zabezpečíte Silvercrest Toastovač SSMW 750 D1, získate naraz  toastovač, vafľovač aj gril.  Umožňujú to tri druhy platní, ktoré ľahko vymeníte. Kvalitná nepriľnavá vrstva ILAG sa zasa postará o to, že sa toasty, vafle či grilované kúsky mäsa a zeleniny krásne prepečú bez toho, aby sa prilepili.

Červená a zelená indikačná kontrolka vás upozorní, že platne sú dostatočne rozohriate a môžete začať piecť.  Protišmykové nožičky zaručujú bezpečnú stabilitu. V balení nájdete podrobný návod na obsluhu a inšpiráciu v podobe vynikajúcich receptov.

Cena: 17,99 €,  Lidl-Shop

Viac info na: https://www.lidl-shop.sk/p/silvercrest-toastovac-ssmw-750-d1/p100266897

Pre mnohých je to doslova detský sen! Obrovská, sladká, farebná cukrová vata – niečo, čo je „must have“, keď idete s deťmi na jarmok či do lunaparku. Ak aj vo vašej rodine táto  maškrta okupuje prvé priečky rebríčka obľúbených sladkostí, máme pre vás skvelý tip. V ponuke Lidl – Shopu nájdete Silvercrest Stroj na výrobu cukrovej vaty  SZM 500 B1.

Prístroj v štýlovom dizajne je ideálny na prípravu cukrovej vaty pri príležitosti detských párty a rodinných osláv. Obsluhuje sa veľmi jednoducho – do stredu rotujúcej misy stačí dať cukor a nakrúcať ľahučkú cukrovú vatu na paličku.

Súčasťou balenia je odmerná lyžica a desať bambusových paličiek. Ani údržba nie je zložitá – vrchnú misku a pokrievku ľahko snímete a umyjete.

Cena: 29,99 €,  Lidl-Shop

Viac info na: https://www.lidl-shop.sk/p/silvercrest-stroj-na-vyrobu-cukrovej-vaty-szm-500-b1/p100293601