Kinder Surprise ovládnu animovaní hrdinovia: žltí Mimoni a rozprávkové princezné Disney

Kinder Surprise ovládnu animovaní hrdinovia: žltí Mimoni a rozprávkové princezné Disney

Mimoni sú často naozaj mimo. To vie vskutku každý, kto sa skvele zabával na ich bláznivých filmových príbehoch. Žlté a neodolateľne vtipné postavičky budú teraz opäť vo vajíčkach Kinder Surprise! Okrem toho čaká celkovo osem krásnych Disney princezien na svoje nové osudy s tými, ktorí ich v ružovej edícii čokoládových vajíčok objavia.

Nie je nad to, užiť si poriadne prekvapenie a zároveň si spríjemniť chvíľu skvelou chuťou čokoládového vajíčka Kinder. Oči všetkým fanúšikom animovaných príbehov teraz rozžiaria roztomilí Mimoni a elegantné princezné zo sveta Disney rozprávok.

Mimoni sa v klasickom Kinder Surprise objavia pre veľký úspech z predchádzajúcich rokov už niekoľkýkrát. Každá z ôsmich postavičiek odkazuje na kľúčovú scénu nového filmu, a rovnako ako Disney princezné, sa budú dať nájsť v každom piatom vajíčku.

Rozprávkové krásky zažijú v Kinder Surprise svoju premiéru. Charakterné hrdinky z edície Disney Princess predstavujú inšpiráciu pre najmenších, ktorí vďaka ich príbehom spoznajú, ktoré hodnoty sú pre život dôležité