Vychytávky do vašej kuchyne

Vychytávky do vašej kuchyne

Aj každodenné varenie môže byť zábavné. Najmä ak si vyberiete tých správnych pomocníkov. Vychytávky z Lidl – Shopu vám prácu v kuchyni uľahčia, spríjemnia, ušetria čas aj potraviny.

Žiadne pripáleniny, ani prevarené suroviny. O to sa postará Silvercrest Hrniec na pomalé varenie SSC 200 C1.Varenie a dusenie potravín s ním zvládne aj kuchársky začiatočník. Nastaviť si ho môžete na tri stupne dusenia – low, medium a high. Hrniec udrží uvarené jedlo teplé dlhší čas.

Základ tvorí plášť z ušľachtilej ocele, v ktorom je keramický vyberateľný hrniec. Ako sa váš obed varí, môžete sledovať cez tepelne odolnú sklenenú pokrievku. Vložka do hrnca má objem 3,5 l a príkon je 190 W – 230 W. Keramický hrniec a sklenená pokrievka sú vhodné aj do umývačky riadu.

V balení nájdete aj chutné inšpirácie – 32 overených receptov.

Cena: 24,99 €,  Lidl-Shop

Viac info na: https://www.lidl-shop.sk/p/silvercrest-hrniec-na-pomale-varenie-ssc-200-c1/p100271438

Pri servírovaní jedla by na stole nemali chýbať. Elektrické mlynčeky na soľ a korenie sú nielen praktickou pomôckou, ale aj štýlovým doplnkom pri stolovaní. Červené, biele alebo čierne? Všetky sú v elegantnom dizajne, takže si môžete vybrať podľa farieb vo vašom interiéri alebo podľa farebnosti tanierov, príborov a iných kuchynských doplnkov.

Silvercrest Kitchen Tools Elektrický mlynček na soľ a korenie obslúžite veľmi pohodlne jednou rukou. Ergonomicky je navrhnutý tak, aby sa dobre držal. Kvalitný keramický mechanizmus pomelie kryštáliky soli aj korenie na hrúbku podľa nastavenia. Mlynček má stabilný podstavec z ušľachtilej ocele vrátane uzáveru na udržanie arómy a integrované LED osvetlenie.  Súčasťou balenia je aj šesť batérií. Vysoký je 22 cm.

Cena: 8,99 €,  Lidl-Shop

Viac info na: https://www.lidl-shop.sk/p/silvercrest-kitchen-tools-elektricky-mlyncek-na-sol-a-korenie/p100290447