Zvodné peniaze. Pikantná a vášnivá romanca

Zvodné peniaze. Pikantná a vášnivá romanca

Krásna miliardárka a chudobný vinársky kráľ. To sú hlavní hrdinovia prvej časti veľkolepej romantickej série Angeliny M. Lopezovej. V sérii Hriešne bohaté vychádza prvý diel Zvodné peniaze. Moderná rozprávka pre dospelých plnej zmyselnosti, horúcej vášne a hlbokých citov.

Manželstvo z rozumu a tri večery mesačne – to je všetko, čo od schudobneného princa žiada zmyselná miliardárka, ktorá sa vlastným úsilím vypracovala až na pozíciu riaditeľky obrovskej spoločnosti. Na konci roka sa s ním ochotne rozvedie a štedro ho odmení, aby mohol zachrániť svoje milované kráľovstvo.

Roxanne Medinová, žena latinskoamerického pôvodu, zvíťazila nad malomestskými tyranmi, snobmi z prestížnych vysokých škôl aj zasadačkami plnými mužov. Zaslúžila si právo stať sa matkou princeznej a cítiť sa na vrchole o čosi menej osamelo.

Princ Mateo de Esperanza y Santos je jedným z najlepších vinárov na svete. Odmieta sa oženiť s neznámou ženou a splodiť s ňou dieťa – aj keby milióny, ktoré mu ponúka, mohli zachrániť jeho kedysi legendárne vinárske kráľovstvo. Úspešná, cieľavedomá kráska však siahne po zbraniach, s ktorými princ Mateo nerátal…

Pozrite si video. Autorka Angelina M.Lopez povie viac o svojej knihe:

<center> <iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/2c54muP-0NI” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe></center>

„Nie som môj otec. Nezáleží mi na sláve. Nezáleží mi na bohatstve. Nezáleží mi na tvojej štrbinke či jej zovretí.“ To slovo na ňu vystrelil ako guľku a neprestával ju prevŕtavať pohľadom. „Záleží mi na mojom ľude. Záleží mi na vinohradoch. A záleží mi aj na mojom dieťati. Chcem o jeho matke vedieť viac, než poznať jej obľúbené sexuálne polohy. Takže sa so mnou budeš rozprávať. Dovolíš mi, aby som ťa spoznal. Potom azda budem schopný prijať, že s tebou počnem dieťa, po ktorom tak túžiš, a dostanem peniaze, ktoré potrebujem.“

Zvodné peniaze je typická romanca pre čitateľky. Silná, úspešná a ambiciózna miliardárka, krásny a inteligentný princ… Iskrí to, niektoré pasáže sú naozaj vášnivé, presiaknuté sexom a postupne sledujeme, ako sa mení ich vzťah. Ako sa doťahujú, podpichujú, snažia využiť jeden druhého.

Pri čítaní dostanete asi všetko, čo očakávate od súčasnej modernej romance. Je sexi, zmyselná, emotívna a vášnivá. Je to rozprávkový príbeh, čiže zabudnite na všedné problémy, zatlačte do úzadia povinnosti a nechajte sa unášať touto romantikou.

Milan Buno, knižný publicista