Praktický poradca pri výbere správneho typu vysávača

Praktický poradca pri výbere správneho typu vysávača

Udržiavanie čistoty domáceho prostredia je dôležitou súčasťou každodenného života, preto sa bez kvalitného vysávača nezaobíde žiadna domácnosť. Na trhu ale nájdete množstvo typov a druhov, medzi ktorými môže byť ťažké sa zorientovať. Ak teda s výberom toho najvhodnejšieho vysávača pre vás ešte váhate, je dobré zvážiť všetky možnosti, ktoré rodina vysávačov Electrolux ponúka. Predsa len to bude dôležitý „člen“ vašej domácnosti na dlhú dobu.

Dizajnové tyčové vysávače

Moderný akumulátorový tyčový vysávač Pure Q9 vyniká špičkovým škandinávskym dizajnom, vďaka ktorému sa ním môžete pýšiť v domácnosti aj na viditeľnom mieste a mať ho tak kedykoľvek poruke. Vďaka unikátnej hliníkovej konštrukcii je ľahký, ľahko sa s ním manipuluje aj v ťažko prístupných miestach a umožňuje hladko prechádzať z jedného povrchu na druhý.

Dlhovlásky určite nadchne automatická funkcia BrushRollClean™, ktorá jediným zošliapnutím automaticky vyčistí kefu v hubici od namotaných vlasov. S výnimočne dlhou dobou prevádzky 55 minút na jedno nabitie s týmto pomocníkom ideálne zvládnete povysávať plochu až 162 m2. Bude tak kedykoľvek poruke pre malé aj väčšie nehody. Medzi tyčovými vysávačmi Electrolux vyniká tiež najtichšou prevádzkou. Jeho ručná jednotka totiž ideálne kombinuje plynulý prietok vzduchu s jeho tlmeným vývodom.

K obľúbeným tyčovým vysávačom patrí aj Well Q8, ktorý si skvele poradí s kobercom aj tvrdou podlahou. S príslušenstvom uloženým priamo v tele nemusíte pri upratovaní odbiehať pre potrebný nástavec.

Na modeli WQ81-ALRS oceníte 5-stupňový systém filtrovania cez materiál E10, ktorý odstraňuje až 99,99 % mikročastíc menších ako 1 mikrometer. Súčasťou tohto modelu je aj špeciálna hubica BedPro UV+, ktorá do hĺbky vyčistí matrace aj čalúnenia. Jej UV svetlo si posvieti na všetok prach a roztoče, čo ocenia predovšetkým alergici. S týmto vysávačom si doma vytvoríte skutočne čisté a svieže prostredie.

Najtichší klasický vysávač na trhu

Ak nedáte dopustiť na klasické vysávače, vyberte si ten najtichší model Electrolux. Pure D8.2 predstavuje systém PureSound, teda inovatívnu kombináciu motora, utesneného systému a dizajnu hubice, aby ste pri vysávaní nerušili okolie. Dokonca je možné meniť stupeň výkonu priamo na rukoväti vysávača. Pri výrobe každého vysávača bolo použitých 55 % recyklovaných materiálov, voľbou tohto vysávača teda volíte aj ohľaduplný prístup k našej planéte.

Malý pomocník do sucha aj do mokra

Ručný akumulátorový vysávač Rapido s technológiou Wet & DryTech sa hodí mať poruke v situácii, kedy sa vám vysype múka alebo rozleje voda. Poradí si totiž v suchom aj mokrom prostredí. Kolieska Soft Steer™ svojou mäkkosťou chránia chúlostivé povrchy a uľahčia vám aj posúvanie pri vysávaní. Tento ľahko prenosný pomocník sa bude tiež skvele hodiť vodičom na rýchle upratovanie v aute, keďže nemusíte riešiť prívodovú šnúru.

Prenechajte upratovanie moderným technológiám

Súčasťou domácností sa rýchlo stali aj robotické vysávače. Laserový a kamerový systém 3D Vision modelu Pure i9.2 mapuje miestnosť a skenuje polohu nábytku a predmetov, preto pred vysávaním nie je nutné z podlahy nič odstraňovať. Jedinečný trojuholníkový tvar Trinity Shape™ zaručí dokonalosť upratovania doslova v každom kúte. Je príjemné ovládať upratovanie domova pomocou mobilnej aplikácie a vracať sa domov do hotového.

Viac na www.electrolux.sk, Facebooku alebo Instagrame.