Seriál Živí mŕtvi: Počiatok konca sa vráti v apríli

Seriál Živí mŕtvi: Počiatok konca sa vráti v apríli

Druhá časť 6. série seriálu televíznej stanice AMC Živí mŕtvi: Počiatok konca sa vráti na televízne obrazovky už  12. apríla o 22:00. V nadchádzajúcich častiach sa objavia nové postavy, ktoré stvárnili Keith Carradine, John Glover a Nick Stahl. Jednu z nových častí série režírovala herečka Aisha Tyler, u nás známa predovšetkým ako predstaviteľka Dr. Tary Lewis v seriáli Myšlienky vraha.

Televízna stanica AMC dnes oznámila návrat deväťdielnej druhej časti šiestej série seriálu Živí mŕtvi: Počiatok konca. Svetová premiéra na AMC sa uskutoční 12. apríla o 22:00. Nová epizóda seriálu Talking Dead bude odvysielaná po premiérovej časti.

V očakávaných nových častiach sa môžete tešiť na tri nové postavy, ktoré hrajú John Glover (Dobrá manželka, Smallvile, Strašidelné Vianoce), Nick Stahl (Carnivale, Terminátor 3: Vzbura strojov, Sin City) a Keith Carradine (Pani ministerka, Fargo, Deadwood). Pri natáčaní epizódy s číslom 613 do režisérskeho kresla zasadla herečka Aisha Tyler (Roswell, Myšlienky vraha).

Morgan (Lennie James) je vo svojej snahe zachrániť zvyšných členov skupiny ešte trúfalejší než predtým. Medzitým sa Virginia (Colby Minifie) stále zúfalejšie snaží nájsť svoju sestru a ochrániť kolóniu pred silami, ktoré ju ohrozujú zvonku aj zvnútra. Nové časti šiestej série odhalia vplyv, aký má život pod Virgíniinou kontrolou na každého jednotlivého člena skupiny. V minulosti si mysleli, že sú v podstate rodina, bude to tak aj naďalej? Sledujte nové časti 6. série a dozviete sa, ktoré nové spojenectvá budú vytvorené, ktoré vzťahy naopak nevydržia tlak okolností a spoznáte prečo vernosť a spolunažívanie už nikdy nebudú ako predtým.

V seriáli Živí mŕtvi: Počiatok konca hrajú Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Maggie Grace, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Austin Amelio, Mo Collins, Alexa Nisenson, Karen David, Colby Hollman, Zoe Colletti, Jenna Elfman a Rubén Blades. Výkonným producentom kultového seriálu je Scott M. Gimple, za jeho tvorbu sú zodpovední Andrew Chambliss a Ian Goldberg, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero a David Alpert. Seriál vzniká v produkcii AMC Studios.