Nový plnoautomatický kávovar zo série Philips 5400 s LatteGo pripravuje v domácom prostredí kávu ako z kaviarne stlačením jediného tlačidla.

Nový plnoautomatický kávovar zo série Philips 5400 s LatteGo pripravuje v domácom prostredí kávu ako z kaviarne stlačením jediného tlačidla.

Royal Philips, celosvetový líder v domácich spotrebičoch, dnes uviedol na trh nový plnoautomatický kávovar – sériu 5400 s LatteGo. Kávovar pripravuje rôznorodé druhy lahodnej kávy, ponúka jednoduchý zážitok z používania, pričom rýchlosť čistenia mliečneho systému LatteGo dosahuje  iba 15 sekúnd[1].

Séria Philips 5400 s LatteGo ponúka 12 prispôsobiteľných kávových variantov z čerstvých zŕn, od espressa do nadýchaného kapučína a prináša vám priamo domov obľúbenú čerstvú zrnkovú kávu ako z kaviarne bez nutnosti použitia komplikovaného kávovaru.

Marta Kaczmarczyk-Peersman: „V spoločnosti Philips chápeme, aká je dôležitá prvá ranná káva. Rovnako vieme, že dokonalá káva vyzerá pre každého inak, a práve preto sme vyvinuli sériu Philips 5400 s LatteGo. Nielen že pripravuje lahodnú kávu ako z kaviarne a vie sa prispôsobiť chutiam všetkých kávových nadšencov, ale intuitívny digitálny displej tento kávovar robí jednoduchým na použitie. S mliečnym systémom doteraz najrýchlejším v čistení[2] je naozaj jednoduché používať kávovar od prípravy až po čistenie, takže všetko, čo potrebujete urobiť vy, je len si vybrať, na akej káve si práve chcete pochutnať.“

Kvalitná káva s perfektnou penou a chuťou

Mliečny systém LatteGo pridáva na vrch vašej kávy hodvábne hladkú penu. V napeňovacej komore sa mieša mlieko so vzduchom vysokou rýchlosťou, aby sa pri správnej teplote a bez striekania na vašu šálku kávy dostala krémová vrstva mliečnej peny. Trvanlivé, 100 % keramické mlynčeky rozomelú čerstvé kávové zrná a doprajú vám ten najlepší zážitok z kávy. Systém Aroma Extract vytvára dokonalú rovnováhu medzi teplotou varenia a extrakciou arómy.

Rôzne typy kávových nápojov prispôsobené vašim jedinečným chutiam a preferenciám

Philips 5400 ponúka 12 vynikajúcich káv z čerstvých zŕn. Môžete si vytvoriť štyri používateľské profily, do ktorých si môžete uložiť svoje preferencie, ako je sila, teplota, objem nápoja a množstvo mlieka. Okrem toho funkcia pridania dávky navyše umožňuje posilniť nápoj a pridať výraznejšiu chuť vtedy, keď to najviac potrebujete.

Bezproblémová používateľská skúsenosť

Intuitívny displej Philips 5400 je navrhnutý na jednoduché použitie a umožňuje ľahko vyberať a prispôsobovať si kávu. Mliečny systém LatteGo sa ľahko čistí do 15 sekúnd. Len s dvoma časťami a bez skrytých hadičiek môžete mliečny systém LatteGo jednoducho opláchnuť pod kohútikom alebo vložiť do umývačky riadu. Jedinečný filter AquaClean zaisťuje, aby ste si mohli pripraviť až 5 000 šálok bez nutnosti odvápňovania, zatiaľ čo odnímateľná varná jednotka umožňuje dôkladné vyčistenie vnútorného mechanizmu.

Navrhnuté s ohľadom na váš životný štýl

Séria Philips 5400 s prvotriednym a elegantným dizajnom LatteGo robí z kávovaru štýlový a elegantný doplnok do každej kuchyne tak, aby sa vaša káva dostala do centra pozornosti!

————————

[1] Založené na testovaní zákazníkov v Nemecku v porovnaní s vedúcimi plne automatickými kávovarmi na jeden dotyk (káva + mlieko) na trhu (2017).

[2] Založené na testovaní zákazníkov v Nemecku v porovnaní s vedúcimi plne automatickými kávovarmi na jeden dotyk (káva + mlieko) na trhu (2017).