Dara Rolins: „Aj Karel Gott po čase uznal, že to bola odo mňa frajerina.“

Dara Rolins: „Aj Karel Gott po čase uznal, že to bola odo mňa frajerina.“

 „Päťročná etapa je uzavretá. Tento môj už šiesty diár otvára novú. Vytvorili sme ho s ešte väčšou radosťou a energiou. Chcela som, aby bol zasa iný a výnimočný,“ teší sa Dara Rolins z nového diára Rok podľa Dary 2022.

Ak chcete vedieť viac o novom diári, ale aj o hudbe, koncertoch, jedle, deťoch a výchove, vypočujte si knižný podcast s Darou. Reč je v ňom aj o slušnosti a vďačnosti, ktoré akosi medzi ľuďmi chýbajú. Dozviete sa, po čom Dara túži a čo jej prekáža na svojom tele. Prípadne čo by ešte rada vyskúšala…

 

Rok podľa Dary

Čo nájdete v diári Dary Rolins?
Sú tam klasické strany s dňami, kto má meniny, priestor na poznámky a to všetko poprekladané myšlienkami, úvahami, receptami a fotkami. Tiež rôzne tipy a triky, príbehy.
„Teším sa, že sme tento diár naozaj dobre vytunili,“ povedala pre spomínaný podcast Dara.

Už od začiatku svojej kariéry, kedy začínala ako detská hviezda Darinka Rolincová, je fenoménom na československej hudobnej scéne. V podcaste spomína aj na toto obdobie, kedy dostala veľkú ponuku z nemeckého hudobného vydavateľstva, ktorá jej mala zaručiť veľké peniaze…no Dara aj na zhrozenie Karla Gotta odmietla.

Okrem hudobných úspechov je však Dara aj šikovnou podnikateľkou a influencerkou. Vďaka svojmu talentu, pozitívnemu mysleniu a naladeniu ovplyvňuje státisíce ľudí najmä na Instagrame a Facebooku.

Rok podľa Dary obsahuje:

  • Kalendárium s dňami a meninami
  • Motivačné texty, rady a návody
  • Zdravé recepty (králik po taliansky, raw mangová torta ai.)
  • Aká je denná mantra Dary Rolins?
  • Poradňa dr. Rolins

V jednej kapitole asi hovorí mnohým z duše: trápi ju a hnevá, že je akoby viac hlúposti okolo nás. Akoby chýbala základná slušnosť, dobré vychovanie… Ako proti tomu bojovať?

Rok podľa Dary 2022 je graficky veľmi pekne spracovaný diár. V závere je vložená obálka s darčekom – poznámkovým zošitom na všetko, o čom chcete hovoriť, no neodvažujete sa! Volá sa Po prezradení znič, kde je 12 otázok, ktoré si môžete vyplniť. Napríklad:

  • Keby sa dalo čokoľvek vrátiť, urobiť ešte raz odznova a inak, bolo by to…
  • Na svojom tele mám/nemám rada…
  • Raz by som chcela vyskúšať, ale bojím sa…
  • Najlepší sex som mala s…
  • Z fleku by som dokázala byť neverná s….

Rok podľa Dary na rok 2022 z vydavateľstva Ikar je opäť malé nazretie do osobného života Dary Rolins, jej myšlienok, k tomu dobré tipy, inšpiratívne zamyslenia a postrehy.

Milan Buno, knižný publicista