Vyberte si spotrebiče, ktoré vás odbremenia od náročnej práce

Vyberte si spotrebiče, ktoré vás odbremenia od náročnej práce

Napriek tomu, že sme na vrchole potravinového reťazca, dokonalé funkcie a schopnosti nám na všetko nestačia. Vysoká efektivita a stopercentný výkon nám pomáhajú dosahovať aj moderné spotrebiče. Sú našou predĺženou rukou a výborným spoločníkom nielen v práci, ale aj domácnosti.

Samozrejme, pre ich plnohodnotné využitie a výkon potrebujete poznať ich parametre a jednotlivé funkcie. My sme sa rozhodli vám predstaviť dvojicu dnes najpopulárnejších doplnkov, ktoré by vo vašej domácnosti nemali chýbať. Ušetria vám peniaze, energiu aj čas.

Dokonalý dizajn a aróma chutnej kávy
Nielen pre tých, ktorí milujú lahodnú chuť kávy sú tu spotrebiče, čo jej prípravu zjednodušujú na maximum. Štýlový kávovar Miele zdôrazní exkluzívny dizajn, vďaka ktorému sa tento spotrebič stane skutočnou ozdobou vašej kuchyne.

Príprava šálky kávy jedným dotykom podľa individuálneho nastavenia je jeho najdôležitejšia funkcia. Ušetríte si tak čas na rozhovor s blízkymi pri šálke obľúbenej kávy a vychutnáte si ju do posledného dúška.

Aby vám ale kávovar slúžil dlhodobo a bez porúch, musíte sa oň, ako o všetky ďalšie spotrebiče, starať do posledného detailu. Samozrejme, plne automatické kávovary, sú vyrábané tak, aby ste s ich údržbou nemali žiadne veľké problémy.

Perfektne suché prádlo
Ďalšou veľmi nevyhnutnou položkou v našom živote je hygiena. A práve o ňu sa najlepšie stará práčka. Jej funkcie a výkon dokonale čistú bielizeň zaistia na 100 %. Čo ale s následnou úpravou?

Aby ste nemuseli premýšľať nad voľným miestom na sušenie mokrej a opranej bielizne, alebo hľadať prádlo po dvore, vyberte si modernú sušičku Miele.

Vďaka technológii EcoDry a sušeniu pri nízkych teplotách sa pri jej častom používaní nemusíte obávať zvýšenej spotreby energie. Systém PerfectDry zasa dokonale rozpoznáva obsah tvrdosti vody, vďaka čomu upravuje proces sušenia.

A pokiaľ celý systém sušiaceho procesu skombinujete s pracím cyklom v práčke Miele, vaše prádlo bude na sto percent čisté.