ASKO-NÁBYTOK: Romantické rustikálne kuchyne majú svoje nevšedné kúzlo

ASKO-NÁBYTOK: Romantické rustikálne kuchyne majú svoje nevšedné kúzlo

Tiež s láskou spomínate na prázdniny strávené s babičkou na chate? Preferujete prírodné materiály, ale zároveň sa nechcete vzdať luxusu modernej kuchyne? Tak je pre vás rustikálny alebo vidiecky štýl to pravé orechové. Z takýchto kuchýň priam dýcha útulnosť a pohoda a k predstave teplého čaju a babičkiných makových buchiet už chýba len malý kúsok. Ak zháňate rustikálnu kuchyňu, vyrazte do predajní ASKO-Nábytok, kde nájdete ich široký sortiment. S ich výberom vám potom pomôžu preškolení poradcovia, ktorí vytvoria kuchyňu priamo na mieru vaším potrebám.

Niet divu, že sa vidiecky štýl a používanie prírodných materiálov stalo hitom posledných rokov. Čím ďalej, tým väčšie množstvo  ľudí dáva prednosť prírodným farbám a materiálom, jednoduchým líniám v kombinácii s modernými spotrebičmi a praktickou dispozíciou celej kuchynskej linky. Rustikálne kuchyne sú navyše veľmi nadčasové a dajú sa veľmi dobre skombinovať s modernými prvkami v interiéri.

Drevo, kameň, keramika a porcelán – to sú najčastejšie používané dekory vo vidiecky ladených kuchyniach. Nech už zvolíte biely provensálsky štýl alebo veľmi obľúbený vzhľad dubu či buku, určite budete z nového vzhľadu vašej kuchyne nadšení. Nebojte sa experimentovať a prepojte viac rôznych farieb a materiálov. Napríklad kombináciu dubových skriniek s pracovnou doskou v prevedení prírodného kameňa vyzerá veľmi moderne, ale zároveň klasicky.

V každej predajni ASKO-Nábytok potom nájdete kuchynské štúdio s vyškolenými odborníkmi, ktorí pomôžu s vybraním a vytvorením kuchyne presne podľa vašich požiadaviek. Odborníci najprv zistia vaše predstavy a popri bežnom plánovaní zdarma vytvoria i 3D návrh novej kuchyne. Keď budete s návrhom spokojní, špecialisti vyrazia k vám domov, kde všetko premerajú a skontrolujú, či všetky údaje sedia. Po vlastnej výrobe kuchyňu dovezieme až do domu, kde ju naši vyškolení profesionáli namontujú a osadia spotrebiče.

Rustikálna kuchyňa Enif – Inšpirujte se eleganciou a štýlom
Elegantná rustikálna kuchynská linka ENIF v štýle Provance okrem dostatočného zázemia a manipulačného priestoru ponúkne vysokú funkčnosť. Kuchyňu zdobia decentné prvky, dizajnové výrezy, je možné ju navyše doplniť o rustikálny digestor. Môžete si vybrať z kombinácie piatich dominantných farieb. Pracovná doska je vyrobená z vysoko odolného materiálu, ktorý je dostupný až v 26 prevedeniach. Variácie nájdete i medzi úchytkami v mosadznom prevedení. Kuchyňa ponúka i možnosť prídavného kuchynského ostrovčeka.

Kuchyňa Structura – O krôčik bližšie k prírode
Vychutnajte si krásu dreva s prírodným vzhľadom a vykročte prírode naproti i v meste, a to vďaka modelu STRUCTURA. Otvorený koncept, ktorý je vhodný pre prepojenie kuchyne, jedálne i obývacej izby, je navrhnutý tak, aby zjednotil celý priestor a vytvoril tak jednu veľkú obytnú plochu, kde nezbadáte prechod medzi koncom kuchyne a začiatkom obývačky. Skrinky v rovnakom dizajne a regálové systémy je možné integrovať do rôznych častí interiéru a ich prvky zároveň i jednoducho kombinovať.

Kuchyňa Rio – Prirodzenosť v celej svojej kráse
Ak sú vám blízke slovné spojenia ako prirodzený životný štýl, život na vidieku alebo láska k prírode, je pre vás model RIO tým pravým kuchynským! Štýl modernej chaty s prírodnými dekormi a farbami, rovnako ako jasnými a elegantnými tvarmi, je charakteristickým rysom tejto kuchyne. Farebné reprodukcie sú výrazné a zároveň jemné. Dvierka s obojstrannou vrstvou melanínovej živice a obvodovou polymérovou hranou sú pevné a vysoko odolné nielen voči poškodeniu, ale tiež voči vysokým teplotám.

Stone Art – Unikátna kuchyňa s industriálnou atmosférou
STONE ART je nová rada kuchýň s laminátovou povrchovou úpravou v kamenných dekoroch. Vďaka svojmu trojrozmernému povrchu na prednej strane získava táto kuchyňa jedinečný estetický a prirodzený vzhľad. Pre tento dekor sú perfektné zvislé panely a pracovné dosky v novom dizajne Xtra. Vďaka XL skrinkám a vstavanej spotrebičovej stene získate mnoho úložných priestorov i na malej ploche.

Kuchyne York – Pravé drevo, čo je viac?
Skutočné drevo, prírodné farby a početné okúzľujúce detaily, ako sú prútené vyťahovacie koše, rámované sklenené dvere alebo stojany na fľaše, dodávajú kuchyni YORK autentický rustikálny vzhľad. Vďaka inovatívnej kuchynskej technológii sa stala úspešnou kombinácia tradície a modernosti. Je ťažké odolať zvláštnemu kúzlu a príťažlivosti pravých drevených frontov. Jemné, nadčasové odtiene vytvárajú hrejivú atmosféru. Otvorené výsuvné police kuchyňu prevzdušnia a ozdobné pilastry a rímsy budú detailom príjemným pre oko.