Od nového roka ekologicky

Od nového roka ekologicky

Sú vyvážené, na vitamíny bohaté a jednoducho chutné. Začnite nový rok s biopotravinami. Nielenže majú prirodzenú chuť, ale ich nutričná hodnota je zachovaná.

Bio potraviny dnes predstavujú najbezpečnejšie potraviny na aktuálnom trhu. Ich kontrola podlieha prísnym kritériám. Neraz ste sa pri kúpe potraviny zamysleli nad jej pôvodom. U biopotravín sa dá ich pôvod ľahko vyhľadať. Ponuka je rozmanitá, v akciových letákoch na Kupino.sk si určite vyberiete.

Transparentná výroba
Pri konzumácií biopotravín nemusíte mať strach o to, čo zjete. Ich celkový proces výroby je úplne transparentný. Nielenže ich kúpou podporíte prácu tých, ktorí sa pri výrobe biopotravín podieľali, výrazne ovplyvníte aj vaše zdravie.

Chuť a vôňa bez akýchkoľvek prikrášlení
U biopotravín je charakteristická ich prirodzená chuť a vôňa. V ich zložení totiž nenájdete žiadne chemické farbivá, arómy či zvýrazňovače chuti. Náš organizmus tak viac nebude zaťažený chemicky upravenými potravinami.

Myslite ekologicky
Farmári a výrobcovia biopotravín hospodária ekologicky. Nepoužívajú umelé hnojivá a hospodárske zvieratá chovajú bez prikrmovania. Práve ich zásluhou sú rastliny a živočíchy druhovo rozmanitejšie, voda čistejšia a priestor okolo nás čistejší. Je len na nás, čo sa rozhodneme sebe a našej rodine dopriať. V aktuálnej ponuke Kaufland letáka si určite vyberiete.