HP predstavila nový notebook navrhnutý pre oblasť vzdelávani

HP predstavila nový notebook navrhnutý pre oblasť vzdelávani

HP predstavila nový notebook navrhnutý pre oblasť vzdelávania – HP ProBook x360 11 G5.

Výhody HP ProBook x360 11 G5 EE:

  • Robustný a odolný design. Tenké, ľahké, ale odolné zariadenie, ktoré prežije školský deň. Vylepšená ochrana hrán a zosilnené rohy vydržia skúšku pádom z výšky 122 cm na preglejkový povrch, disponuje zosilneným napájacím portom, ktorý zabraňuje poškodeniu a klávesnica odoláva nepríliš šetrnej manipulácii a menšiemu rozliatiu tekutín. Zariadenie úspešne prešlo testami 13 MIL-STD 810G a rozšíreným testovaním pre prevádzku v oblasti vzdelávania.
  • Inteligentná a efektívna výuka i štúdium. Vďaka najnovším procesorom Intel® umožňuje počítač rýchle prechádzanie medzi písaním dokumentov, aplikáciami STEM aj strihom videa.
  • Rýchle a spoľahlivé sieťové pripojenie ku cloudu. Prvý odolný konvertibilný notebook na svete s voliteľnou podporou Wi-Fi 6 (802.11 AX): obrovský skok dopredu v bezdrôtovej konektivite – gigabitové rýchlosti a spoľahlivosť v často náročných školských podmienkach.
  • Jednoduchá správa a nasadenie pre vyššie zabezpečenie dát študentov. Efektívna správa a ochrana študentských zariadení pomocou integrovaných softvérových nástrojov, ako je napríklad sada HP Manageability Integration Kit a HP BIOSphere Gen5. Ekosystém firmwaru HP BIOSphere Gen5 udržuje vysokú produktivitu vďaka automatickým aktualizáciám a kontrolám zabezpečenia. Prvý robustný konvertibilný notebook na svete s kamerou poskytujúci ochranu súkromia . HP Privacy Camera má fyzickú uzávierku a firmware, ktorý chráni proti zneužitiu a sledovaniu.

Dostupnosť

HP ProBook x360 G5 EE je bude v predaji od začiatku februára za cenu od 590 eur.