Mitická “S chuťou!“ získala ďalšiu Značku kvality

Mitická “S chuťou!“ získala ďalšiu Značku kvality

Mitická opätovne potvrdila svoju prémiová kvalitu a stále miesto medzi poprednými výrobcami slovenských minerálnych vôd.

Tento rok získali ocenenie Značka kvality 1. stupňa aj dve novinky ochutených variant Mitická “S chuťou!” a to príchute Citrón a Jablko&Materina dúška.

Značkou kvality sa teraz môže pýšiť celé portfólio neochutených prírodných minerálnych vôd Mitická ako aj ochutených vôd Mitická “S chuťou!”.

Mitická je všetkým dobré známa kvalitná prírodná minerálna voda. Vďaka priaznivému pomeru vápnika a horčíka, optimálnej mineralizácii a nízkemu
obsahu sodíka je vhodná na každý deň.

Vysoký štandard kvality majú aj ochutené varianty v rade Mitická “S chuťou“ – Mango&Pomaranč, Malina, a novinky Citrón a Jablko&Materina dúška.

Sú zdravšou alternatívou ochutených vôd, majú nízky objem kalórií, obsahujú zdraviu prospešné minerály a ovocnú šťavu a sú bez umelých sladidiel a farbív.

“Získané ocenenia nás veľmi tešia a sme radi, že odborníci opätovne potvrdili kvalitu našich produktov. Veríme, že to ocenia naši spotrebitelia a naše novinky si rýchlo obľúbia.” – vyjadril sa k získaným oceneniam Karol Kaššovic, predseda predstavenstva spoločnosti Trenčianske minerálne vody, a.s.

Trenčianske minerálne vody, a.s. | Cesta na Senec 2/A | 821 04 Bratislava
E-mail: miticka@miticka.eu | Tel.: 02/20 34 13 40
mitickask | @miticka_official | www.miticka.eu