Zdravé letné osvieženie TEEKANNE Fresh, ovocná chuť bez cukru a kalórií

Zdravé letné osvieženie TEEKANNE Fresh, ovocná chuť bez cukru a kalórií

Letné slniečko býva neúprosné a smäd spaľujúci. Ak sa chcete kedykoľvek osviežiť a zároveň sa vyhnúť zbytočným kalóriám, máme pre vás riešenie – osviežujúci nápoj TEEKANNE Fresh. Obsahuje totiž iba čistý nálev z ovocia a bylín, a preto je úplne bez cukru a kalórií. 100% ovocný čaj vo fľaši o objeme 0,5 l môžete mať stále pri sebe a kedykoľvek si tak naplno užiť niekoľko chuťových variácií.

Rýdzu chuť prírody TEEKANNE Fresh oceníte nielen ako perfektnú prevenciu proti smädu, ale zároveň dokonale zapadne do jedálnička všetkých vyznávačov zdravého životného štýlu.

Dodržiavať pitný režim zdravo a s chuťou môžu aj milovníci granátových jabĺk. Toto sladkokyslé exotické ovocie dokonale súzvučí so sladkou broskyňou v čerstvo vylúhovanom čaji Fresh Granátové jablko s broskyňou.

Novinku môžete vyskúšať aj v kombinácii sladkej hrušky a voňavej medovky v nápoji TEEKANNE Fresh Hruška a medovka, kde naviac hrajú aj príjemné kyslé tóny citrónovej šťavy.

Na priaznivcov jemne kyslých citrusov a divokého lesného ovocia čaká Fresh osvieženie Lesné plody s limetkou. V ovocnom náleve ucítite chuť malín, černíc a jahôd a nielen v chuti, ale aj v červenkastej farbe vytušíte podiel neodolateľných čučoriedok.

Tak zažeňte smäd a užite si pritom aj výbornú chuť TEEKANNE Fresh, sviežu vlnu ovocného čaju bez cukrov a kalórií.

Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viacej informácií a tipov navštívte teekanne.sk

.