Bábiky Enchantimals a hrdinovia z filmu Tajný život maznáčikov 2

Bábiky Enchantimals a hrdinovia z filmu Tajný život maznáčikov 2

Prekvapenia v čokoládach Kinder:

Viete si predstaviť svet bez zvieracích kamarátov? Značka Kinder rozhodne nie a preto do obalov čokolády ukryla prekvapenia z novej špeciálnej edície. Milovníci Kinder Surprise tak môžu v obľúbenom vajíčku nájsť jednu zo zvieracích bábik Enchantimals alebo postavičku z úspešného filmu Tajný život maznáčikov 2. Animovaných filmových hrdinov nájdete aj na maľovankách a obaloch Kinder Chocolate.

Na domácich miláčikov vo filme Tajný život maznáčikov 2 čakajú nové nástrahy. Psíček Max sa ocitol na divokom vidieku, sučka Briggite sa musí prezliekať za mačku a bojazlivý králiček Snowball sa vydal na nečakane nebezpečnú misiu. Zábavné dobrodružstvá štvornohých kamarátov si vychutnáte nielen v kine, ale aj s maľovankami v Kinder Chocolate a s hravými figúrkami z Kinder Surprise

V dievčenskej edícii Kinder Surprise sa ukrývajú obľúbené bábiky Enchantimals – tieto napoly zvieracie postavičky okúzľujú žiarivými kostýmami a nedajú dopustiť na svojich nerozlučných zvieracích kamarátov, ktorých majú neustále pri sebe. Tešiť sa môžete na Bree Bunny so zajačikom, Danessu Deer s jelenčekom a rovnako tak na líščiu, gepardiu alebo páviu bábiku.

Nové edície Kinder Surprise aj Kinder Chocolate budú podporené TV spotom, POS materiálmi a komunikáciou na Facebooku.