Samsung spúšťa predaj svojich najnovších vlajkových lodí Galaxy Note10+ a Note10

Samsung spúšťa predaj svojich najnovších vlajkových lodí Galaxy Note10+ a Note10

Všetci fanúšikovia populárneho smartfónu s perom už nemusia na nič čakať. Od dnešného dňa, piatku 23. augusta, si totiž môžu kúpiť najnovšie vlajkové lode radu Galaxy Note – smartfóny Note10+ a Note10, vo voľnom predaji a u mobilných operátorov. Nový rad Galaxy Note10 sa inšpiruje generáciou, pri ktorej sa stiera hranica medzi prácou a voľným časom, a dáva užívateľom slobodu pracovať tak, ako chcú, a kedykoľvek a kdekoľvek dať priechod ich kreativite. Rad Galaxy Note už mnoho rokov pomáha miliónom verných užívateľov po celom svete venovať sa obľúbeným činnostiam a dosahovať ich ciele. Samsung prostredníctvom Galaxy Note10 umožňuje užívateľom viac sa venovať tomu, čo majú radi.

„Záujem Slovákov o  Galaxy Note10 a Note 10+ počas predobjednávkovej kampane nás úprimne prekvapil. Po sérii Galaxy S10 a Galaxy A50 ide tak o ďalšie zariadenia, ktoré tento rok zaznamenávajú rekordný dopyt,“ uviedol Tomáš Balík, riaditeľ mobilnej divízie spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodal: „Kladne bol zákazníkmi prijatý aj menší model Note10, ktorý je vstupnou bránou do sveta Galaxy Note, za čo zákazníkom ďakujeme.“

Užívatelia Galaxy Note si cenia silu sofistikovaného dizajnu – nielen kvôli vzhľadu svojho zariadenia a dojmu, ktorým pôsobí, ale ja kvôli užívateľskej skúsenosti, ktorú ponúka. Každý prvok Galaxy Note10 je navrhnutý tak, aby bol elegantný, štíhly a čo najmenej rušivý a aby sa tak užívatelia mohli plne sústrediť na svoje nápady, projekty a samotný obsah, ktorý je pre nich najdôležitejší.

Prístroj Galaxy Note je po prvýkrát ponúkaný v dvoch veľkostiach, takže sa zákazníci môžu rozhodnúť pre verziu, ktorá im lepšie vyhovuje. Modely Galaxy Note10 otvárajú svet zariadení Note aj užívateľom, ktorí požadujú funkcie pera S Pen a ktorých oslovia špičkové nástroje pre pracovné využitie v prístroji kompaktných rozmerov, pretože doposiaľ najkompaktnejší Note ponúka 6,3-palcový dynamický AMOLED displej. Smartfón Galaxy Note10+ je naproti tomu vybavený 6,8-palcovým Dynamickým AMOLED displejom, čo je doposiaľ najväčší displej, aký rad Note ponúkol, ale smartfón sa stále jednoducho drží v ruke a používa.

Displeje smartfónov Galaxy Note10 patria k tomu najlepšiemu, čo Samsung ponúka. Počnúc od svojej fyzickej konštrukcie až po použité technológie je displej navrhnutý tak, aby užívateľom umožnil ešte viac sa ponoriť do ich obľúbených televíznych seriálov, filmov a hier.

Modely Samsung Galaxy Note10, ktoré sú v predaji
Produkt    Farby    Odporúčaná maloobchodná cena
Galaxy Note10 256GB      Aura Black, Aura Glow  949 EUR
Galaxy Note10+ 256GB    Aura Black, Aura Glow 1 099 EUR
Galaxy Note10+ 512GB    Aura Glow 1 199 EUR