Nechajte sa oslniť výberom farieb

Nechajte sa oslniť výberom farieb

Nová kolekcia zatemňujúcich roliet VELUX Colour by You prináša odtiene pre každú náladu

Pri zariaďovaní vysneného interiéru sa určite nechcete obmedzovať výberom farieb. VELUX to chápe a preto vyvinul novú kolekciu úplne zatemňujúcich roliet Colour by You, ktorá sa prispôsobí každému štýlu a vkusu. Vďaka neuveriteľnej ponuke až 1 800 odtieňov môžete vytvárať rovnako pestré interiéry ako sú vaše predstavy.

Privádzanie farieb do našich životov a domovov by malo byť zábavným a povznášajúcim zážitkom. Farby môžu nielen obohatiť interiér a podtrhnúť jeho štýl, ale tiež ovplyvniť našu náladu. Ak chcete vytvoriť hrejivý a energický priestor, vyberajte si z odtieňov červenej alebo ružovej. Kľudnú atmosféru naopak najlepšie vytvorí modrá a šedá. Ak sa chcete držať aktuálnych trendov interiérového dizajnu, zvoľte farbu morských koralov Living Coral, ktorú spoločnosť Pantone vyhlásila farbou roku 2019.

„Pre vytvorenie vyváženého a esteticky príjemného interiéru je výber farieb veľmi dôležitý,“ vysvetľuje Klára Bukolská, hlavná architektka spoločnosti VELUX. „Je potrebné zladiť odtiene stien, podláh, nábytku, ale aj ďalšieho interiérového vybavenia. Napríklad s dekoratívnymi vankúšmi môžeme experimentovať a striedať rôzne akcenty, ale zariadenie, ktoré kupujeme na dlhé roky, by sme si mali poriadne premyslieť a zladiť. Preto je obrovskou výhodou, keď si môžeme vybrať zatemňujúcu roletu, ktorá farbou presne zodpovedá dizajnu konkrétneho interiéru.“ S kolekciou VELUX Colour by You môžete prispôsobiť farbu rolety svojim záclonám, kobercu, pohovke alebo čomukoľvek inému, voľba je len na vás.
Stačí použiť online nástroj pre výber farieb. Zadajte farbu Pantone, v ktorej si želáte vyrobiť svoju zatemňujúcu roletu a do dvoch týždňov ju budete mať doma. VELUX ponúka až 1 800 farebných variant a má najširšiu ponuku úplne zatemňujúcich roliet na trhu.

Už žiadne kompromisy vo farbách
Zatemňujúce rolety VELUX poskytujú dokonalé zatemnenie v ktorúkoľvek dennú alebo nočnú hodinu. Boli starostlivo testované, aby zaistili najlepší zatemňujúci efekt na trhu. Sú ideálnym riešením do spálne, kde umožňujú regulovať prívod svetla pre zdravý spánok v noci a osviežujúce zdriemnutie cez deň.

„Keď ide o zatemnenie, ľudia majú tendenciu predpokladať, že si musia vybrať tmavú farbu, aby blokovala prirodzené svetlo. V prípade originálnych roliet VELUX tomu tak nie je. Vďaka novej kolekcii Colour by You si teraz zákazníci môžu vybrať z až 1 800 farieb s efektom dokonalého zatemnenia,“ vysvetľuje Ivo Pavlík, produktový manažér spoločnosti VELUX. „Teraz si môžete vybrať takmer ľubovoľnú farbu alebo odtieň bez toho, aby to ohrozilo účinnosť blokovania svetla. Či už plánujete spálňu inšpirovanú vidieckym štýlom, ktorá vyžaduje krémovú a svetlo zelenú alebo presvetlený priestor, ktorému sa najviac hodí žltá, s VELUX Colour by You získate roletu dokonale odrážajúcu váš jedinečný štýl.“

Pre viac informácií o možnostiach, ako premeniť váš domov pomocou svetla navštívte www.velux.sk